sklep kuzniewski.pl portal lab-kuzniewski.pl
Powrót do strony głównejWięcej danych kontaktowych

Wybierz kategorię
Producent
Certyfikaty

Microsoft Surface Pro 7 PVU-00005 - Intel Core i7 1065G7 / 12,3" 2736 x 1824 / 16 GB / 512 GB / SSD / Intel Iris Plus / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Cena:

10 150,00 zł z VAT
8 252,03 zł netto

Negocjuj ofertę
Producent:
Dostępność:
Gwarancja:
1 rok
Ilość
Zamów przez telefon: 603 336 438
przechowalnia

 
Microsoftkuzniewski.pl - Microsoft Partner Silver, Microsoft Surface Authorized Reseller więcej certyfikatów »

Pakiet usług dostępnych dla każdego notebooka:

Aby mieć pewność, że trafi do Państwa w pełni sprawny sprzęt, każdy laptop jest sprawdzany pod kątem braku uszkodzeń mechanicznych oraz ewentualnych innych wad. W razie wykrycia usterki sprzęt jest wymieniany na nasz koszt. W kuzniewski.pl gwarantujemy wysyłkę notebooków bez jakichkolwiek bad pixeli. Dzięki szczegółowej kontroli jakości w naszej firmie, zakupią Państwo sprzęt w pełni sprawny i pozbawiony wad ekran. Dajemy gwarancję wysyłki komputera bez zepsutych pikseli. Serwis kuzniewski.pl oferuje możliwość rozbudowy notebooków m.in. o dodatkową pamięć, dyski, modemy i baterie. Taka rozbudowa pozwala znacznie udoskonalić sprzęt i jednocześnie nie powoduje utraty gwarancji producenta. Jeżeli wykryją Państwo wadę fabryczną sprzętu w ciągu pierwszych 5 dni od zakupu, prosimy o kontakt z serwisem w celu uzgodnienia procedury wymiany sprzętu. W ofercie kuzniewski.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt najlepszych producentów. Sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu nigdy nie będą Państwo mieli problemów z gwarancją.
Kontrola jakości sprzętu 0 bad pixeli Instalacja dodatkowego sprzętu Wymiana wadliwego komputera Oficjalny polski kanał sprzedaży
Przy zakupie powyżej 750 zł koszty dostawy sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS pokrywa kuzniewski.pl. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub uszkodzenia. Sprzęt komputerowy stale narażony jest na ryzyko związane z przypadkowymi uszkodzeniami. W związku z tym proponujemy Państwu ubezpieczenie w towarzystwie Allianz. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z opcji przedłużenia gwarancji producenta. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw usług dodatkowych obejmujących m.in. priorytetową realizację zamówień, instalację i konfigurację sprzętu w wybranej lokalizacji oraz maksymalnie dwuletnią gwarancję 0 bad pixeli. Często już po otrzymaniu komputera mogą mieć Państwo pytania związane z jego obsługą. Mogą je nam Państwo zadać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię. Staramy się jak najszybciej odpowiadać i w ten sposób pomagać naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas sprzęt był w pełni sprawny i działał jak najlepiej. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania komputera. Według nas okresem, po którym należy ponownie sprawdzić jakość kupionego sprzętu, jest jeden rok.
Darmowa dostawa Ubezpieczenie i przedłużenie gwarancji Usługi dodatkowe Pomoc techniczna przez Internet i infolinię Konserwacja notebooka po roku użytkowania

Szczegółowe informacje o pakiecie usług dla notebooków są dostępne tutaj.


Konfiguracja produktu:

W trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy rozbudowany konfigurator. Dzięki temu mogą Państwo zamówić komputer przystosowany do indywidualnych potrzeb oraz skorzystać z usług dodatkowych. Sprzęt można skonfigurować także podczas rozmowy telefonicznej ze specjalistą ds. obsługi klienta biznesowego, który doradzi wybór optymalnych rozwiązań: 603 336 438.


Gwarancja:
Konfigurator komputera - wybór rozszerzenia gwarancji W przypadku sprzętu komputerowego gwarancji udziela producent. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji i (lub) rozszerzenie zakresu ochrony gwarancyjnej. Większość producentów ma w ofercie następujące rodzaje gwarancji:
 • door-to-door - podstawowy typ gwarancji - w razie awarii sprzętu, po wcześniejszym zgłoszeniu, klient wysyła urządzenie kurierem do producenta
 • on-site - opcja naprawy sprzętu u klienta (np. w domu, biurze)
 • next business day (NBD) - skrócony do zaledwie jednego dnia roboczego czas reakcji pomiędzy przyjęciem zgłoszenia o awarii a pojawieniem się technika, który usunie usterkę sprzętu
Niektóre warianty gwarancji są dodatkowo oferowane z opcją pozostawienia dysku twardego u klienta na czas naprawy sprzętu w autoryzowanym serwisie.

Rozszerzenia gwarancji mają formę elektroniczną. Są one generowane przez producenta - zwykle w przeciągu 3-7 dni. Aby nie wydłużać czasu oczekiwania, najczęściej najpierw dostarczany jest właściwy sprzęt, a w późniejszym terminie dosyłane jest rozszerzenie gwarancji.

Gwarancja 0 bad pixeli:
Przenoszenie danych - wybór opcji Każdy laptop, tablet i komputer All-in-One jest przed wysyłką dokładnie sprawdzany pod kątem występowania tzw. bad pixeli.

Jako jedyni przygotowaliśmy usługę dodatkowej ochrony przed bad pixelami na okres trzech miesięcy, roku lub dwóch lat. Więcej informacji na temat bad pixeli i dostępnych wariantów gwarancji można znaleźć na tej stronie.

Przenoszenie danych:
Gwarancja 0 bad pixeli - wybór opcji Usługa przenoszenia danych ze starego komputera na nowy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność całego procesu.

Usługa obejmuje m.in. przenoszenie plików i poczty elektronicznej z dotychczas używanego komputera na nowy. Szczegółowy opis usługi jest dostępny na tej stronie.

Pendrive odzyskiwania systemu:
PenDrive Recovery - pamięć USB odzyskiwania systemu Aby ułatwić Państwu odzyskiwanie systemu operacyjnego w razie wystąpienia błędów lub utraty stabilności oprogramowania, oferujemy możliwość przygotowania pendrive'a USB umożliwiającego sprawne przywrócenie stabilnej wersji systemu wraz z niezbędnymi sterownikami.


Istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia całkowicie indywidualnej konfiguracji.
Realizujemy projekty informatyczne i służymy pomocą przy ich przygotowaniu - Dział Przetargów.
Produkty można obejrzeć w pokoju prezentacyjnym, a w przypadku chęci dokonania większych zakupów spotkać się z naszym przedstawicielem.

 

Cechy produktu

dla biznesu
podstawowa
ponadpodstawowa
podstawowa
bardzo wysoka
ponadstandardowa
nie
energooszczędny
Intel Core i7 1065G7
4
1300
Core i7
8192
3900
b.d.
bardzo wydajna
16
DDR4
16
1866
brak
brak
brak możliwości
bardzo wydajny
512
nie dotyczy
NVMe
SSD
brak możliwości
podstawowa
Intel Iris Plus
zintegrowana
brak
1748
lepszy niż standardowy
12,3
2736 x 1824
2736 x 1824
tak
błyszcząca
brak
brak
nie
nie
standardowa
Li-Ion
600
4
ponadstandardowe
brak
dotykowa
brak
nie
nie
microSD
ponadpodstawowe
2
tak
5,0 MPix i 8,0 MPix
brak
nie
standardowe
nie
tak
nie
ponadpodstawowa
tak
tak
Wi-Fi 6 ax/ac/a/b/g/n
nie
nie
brak
ponadpodstawowe
2
nie
nie
nie
tak
nie
nie
nie
tak
nie
ponadpodstawowe
nie
tak
tak
nie
standardowe
Windows 10 Pro
nie
małe
292
201
8,5
0,79
przeciętna
1 rok dla firm i instytucji - możliwość przedłużenia
door-to-door
brak
nie
nie
nie
nie
nie
nie
jedno złącze USB typu C, kolor platynowy
Model procesora: Intel Core i7 1065G7Przekątna ekranu [cale]: 12,3Ilość pamięci [GB]: 16Pojemność dysku [GB]: 512Model karty graficznej: Intel Iris PlusSystem operacyjny: Windows 10 Pro

Leasing

Alternatywną dla kredytu formą finansowania zakupów sprzętu komputerowego jest leasing. Jest to idealne wyjście dla firm, które regularnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, cenią sobie niskie obciążenia finansowe oraz dostrzegają zalety cyklicznych płatności.

Sklep kuzniewski.pl współpracuje z następującymi firmami leasingowymi:


Logo leasing


Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:

Logo leasing Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa symulację leasingową, a także pomogą przygotować niezbędne dokumenty. Więcej informacji na temat tej formy finansowania można znaleźć tutaj.


Ubezpieczenie

Sprzęt komputerowy jest stale narażony na bycie przypadkowo uszkodzonym. Według raportów serwisowych na całym świecie najczęstszą przyczyną usterek spowodowanych w urządzeniach mobilnych jest zalanie gorącą cieczą, natomiast w urządzeniach stacjonarnych - niespodziewany wzrost napięcia prądu w sieci elektrycznej.

W kuzniewski.pl oferujemy Państwu ubezpieczenie z oferty firmy Allianz na preferencyjnych warunkach. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, a w przypadku tzw. szkody całkowitej wymienia sprzęt na nowy.

Jeżeli dokonują Państwo zakupu sprzętu przez naszą stronę, wystarczy wybrać dany wariant w konfiguratorze. Więcej na temat korzystania z konfiguratora można przeczytać tutaj. Jeżeli zaś kupują Państwo sprzęt, kontaktując się z naszym opiekunem ds. klienta biznesowego, to zaproponuje on Państwu ubezpieczenie go - wtedy wystarczy tylko powiedzieć, jaki wariant Państwa interesuje.

Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:
Ubezpieczenie sprzętu komputerowego w Allianz
Akcesoria

Stacje dokujące / replikatory

Microsoft USB-C Travel Hub SWV-00003 - replikator portów
Microsoft USB-C Travel Hub SWV-00003 - replikator portów

Replikator portów przeznaczony do użytku z tabletami i laptopami firmy Microsoft. Microsoft USB-C Travel Hub rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe porty, dzięki którym będziemy mogli podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, myszkę i wiele więcej. Małe rozmiary replikatora pozwalają na łatwe korzystanie z niego w podróży.

Dostępność: Dostępny
549,00 zł z VAT
446,34 zł netto
Microsoft Surface USB-C Travel Hub 1E4-00003 - replikator portów
Microsoft Surface USB-C Travel Hub 1E4-00003 - replikator portów

Replikator portów przeznaczony do użytku z tabletami i laptopami firmy Microsoft. Microsoft Surface USB-C Travel Hub rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe porty, dzięki którym będziemy mogli podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, myszkę i wiele więcej. Małe rozmiary replikatora pozwalają na łatwe korzystanie z niego w podróży.

Dostępność: Dostępny
549,00 zł z VAT
446,34 zł netto
Microsoft Surface Dock 2 1GK-00004 - replikator portów
Microsoft Surface Dock 2 1GK-00004 - replikator portów

Replikator portów pozwalająca rozszerzyć funkcjonalność tabletów i laptopów firmy Microsoft. Surface Dock 2 rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe porty, dzięki którym będziemy mogli podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, myszkę i wiele więcej. Pasuje do następujących serii notebooków i tabletów: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 5, 6, 7, 7+, X, Surface Go, 2.

Dostępność: Zapytaj handlowca
1 199,00 zł z VAT
974,80 zł netto

Zasilacze

Microsoft Surface 65W Power Supply Q5N-00006 - zasilacz
Microsoft Surface 65W Power Supply Q5N-00006 - zasilacz

Oryginalny zasilacz 65W do Microsoft Surface Pro. Produkt jest nowy, oryginalny i pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Nie polecamy nieoryginalnych zamienników.

Dostępność: Dostępny
389,00 zł z VAT
316,26 zł netto
Microsoft Surface 127W Power Supply USY-00005 - zasilacz
Microsoft Surface 127W Power Supply USY-00005 - zasilacz

Oryginalny zasilacz 127W do Microsoft Surface Pro. Produkt jest nowy, oryginalny i pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Nie polecamy nieoryginalnych zamienników.

Dostępność: Dostępny
599,00 zł z VAT
486,99 zł netto

Myszki

Microsoft Surface Mobile Mouse Ice Blue KGZ-00046, bezprzewodowa mysz [jasnoniebieska]
Microsoft Surface Mobile Mouse Ice Blue KGZ-00046, bezprzewodowa mysz [jasnoniebieska]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor jasnoniebieski.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Mobile Mouse Poppy Red KGZ-00056, bezprzewodowa mysz [czerwona]
Microsoft Surface Mobile Mouse Poppy Red KGZ-00056, bezprzewodowa mysz [czerwona]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor czerwony.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00006, bezprzewodowa mysz [platynowa]
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00006, bezprzewodowa mysz [platynowa]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor platynowy.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00036, bezprzewodowa mysz [czarna]
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00036, bezprzewodowa mysz [czarna]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor czarny.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Sighter Commer SC Bluetooth 3YR-00006, bezprzewodowa mysz [szara]
Microsoft Surface Sighter Commer SC Bluetooth 3YR-00006, bezprzewodowa mysz [szara]

Bezprzewodowa mysz optyczna Surface Sighter Commer firmy Microsoft. Jej konstrukcja pozwala na użytkowanie zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Została wyposażona w dwa przyciski i rolkę przewijania. Ultracienka, nowoczesna konstrukcja ułatwia transport myszy, a zasięg wynoszący 15 metrów zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kolor szary.

Dostępność: Dostępny
249,00 zł z VAT
202,44 zł netto
Pokaż więcej produktów z tej grupy

Kable i przejściówki

Microsoft Surface USB-C to jack 3,5mm LKZ-00004 przejściówka USB-C do jack
Microsoft Surface USB-C to jack 3,5mm LKZ-00004 przejściówka USB-C do jack

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem jack 3,5mm.

Dostępność: Dostępny
99,00 zł z VAT
80,49 zł netto
Microsoft Surface USB-C to USB JTZ-00004 przejściówka USB-C do USB
Microsoft Surface USB-C to USB JTZ-00004 przejściówka USB-C do USB

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem USB.

Dostępność: Dostępny
109,00 zł z VAT
88,62 zł netto
Microsoft Surface USB-C to Ethernet/USB 3.0 JWM-00004 przejściówka USB-C do Ethernet/USB 3.0
Microsoft Surface USB-C to Ethernet/USB 3.0 JWM-00004 przejściówka USB-C do Ethernet/USB 3.0

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem Ethernet i USB 3.0.

Dostępność: Dostępny
309,00 zł z VAT
251,22 zł netto
Microsoft HFT-00007 przejściówka USB-C do VGA/LAN
Microsoft HFT-00007 przejściówka USB-C do VGA/LAN

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć do portu USB-C monitory, telewizory lub projektory wyposażone w porty VGA oraz zasilacz laptopa, by w tym samym czasie ładować komputer. Pasuje do modeli Microsoft: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop 3, 4, Go, Pro 7, 7+, X, Surface Go, 2.

Dostępność: Zapytaj handlowca
171,78 zł z VAT
139,66 zł netto
Microsoft Surface Ethernet Adapter Business EJS-00006 - przejściówka USB do LAN (F)
Microsoft Surface Ethernet Adapter Business EJS-00006 - przejściówka USB do LAN (F)

Przejściówka dla tabletów Microsoft Surface, dzięki której podłączymy do urządzenia kabel sieci LAN. Przejściówka posiada męskie złącze USB 3.0 i pozwala na transmisję danych z szybkością do 1 Gb/s.

Dostępność: Zapytaj handlowca
189,00 zł z VAT
153,66 zł netto
Pokaż więcej produktów z tej grupy

Pozostałe

Kensington Keyed Cable Lock for Surface Pro and Surface Go K62044WW - zamek zabezpieczający
Kensington Keyed Cable Lock for Surface Pro and Surface Go K62044WW - zamek zabezpieczający

Kabel zabezpieczający wykonany ze stali wysokiej jakości i włókna Kevlar. Zapewnia najlepszą ochronę notebooka i urządzeń peryferyjnych przed kradzieżą. Pasuje do następujących modeli: Microsoft Surface Pro 4, 5, 6, 7, X, Surface Go, Pro 4.

Dostępność: Dostępny
206,26 zł z VAT
167,69 zł netto
Microsoft Surface Keyboard Commer SC Bluetooth 3YJ-00019, bezprzewodowa klawiatura
Microsoft Surface Keyboard Commer SC Bluetooth 3YJ-00019, bezprzewodowa klawiatura

Bezprzewodowa klawiatura Microsoft. Smukła konstrukcja z niskoprofilowanymi klawiszami. Wysoka stabilność wpływa na komfort pracy. Łączy się z urządzeniami za pomocą interfejsu Bluetooth, a jej zasięg wynosi do 15 m. Kolor szary.

Dostępność: Dostępny
439,00 zł z VAT
356,91 zł netto
Microsoft Surface Pen Com Commercial Poppy Red EYV-00046 - piórko
Microsoft Surface Pen Com Commercial Poppy Red EYV-00046 - piórko

Pióro dedykowane do urządzeń z rodziny Microsoft Surface. Zwiększa ono zdecydowanie wydajność pracy w podróży. Produkt umożliwia pisanie oraz obsługę aplikacji dotykowych. Pasuje do następujących serii notebooków: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 4, 5, 6, 7, 7+, X, Surface 3, Go, 2, Pro 4.

Dostępność: Dostępny
451,66 zł z VAT
367,20 zł netto
Microsoft Surface Pen Com Commercial Platinum EYV-00014 - piórko
Microsoft Surface Pen Com Commercial Platinum EYV-00014 - piórko

Pióro dedykowane do urządzeń z rodziny Microsoft Surface. Zwiększa ono zdecydowanie wydajność pracy w podróży. Produkt umożliwia pisanie oraz obsługę aplikacji dotykowych. Pasuje do następujących serii notebooków: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 4, 5, 6, 7, 7+, X, Surface 3, Go, 2, Pro 4.

Dostępność: Dostępny
499,00 zł z VAT
405,69 zł netto
Microsoft Surface Pen Com Commercial Black EYV-00006 - piórko
Microsoft Surface Pen Com Commercial Black EYV-00006 - piórko

Pióro dedykowane do urządzeń z rodziny Microsoft Surface. Zwiększa ono zdecydowanie wydajność pracy w podróży. Produkt umożliwia pisanie oraz obsługę aplikacji dotykowych. Pasuje do następujących serii notebooków: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 4, 5, 6, 7, 7+, X, Surface 3, Go, 2, Pro 4.

Dostępność: Dostępny
499,00 zł z VAT
405,69 zł netto
Pokaż więcej produktów z tej grupy


Produkty podobne

HP EliteBook 835 G7 1J6GFEA - AMD Ryzen 5 PRO 4650U / 13,3" Full HD / 32 GB / 1000 GB / SSD / AMD Radeon Vega 6 / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator HP EliteBook 835 G7 1J6GFEA - AMD Ryzen 5 PRO 4650U / 13,3

HP EliteBook 835 G7 1J6GFEA o zaawansowany ultrabook dla wymagającego klienta. Model z pamięcią RAM o pojemności 32 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1000 GB.

7 034,49 zł z VAT
5 719,10 zł netto
Fujitsu LifeBook U9310X U931XMC545PL - Intel Core i5 10210U / 13,3" Full HD / 16 GB / 1000 GB / SSD / Intel UHD Graphics / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Fujitsu LifeBook U9310X U931XMC545PL - Intel Core i5 10210U / 13,3

Fujitsu LifeBook U9310X U931XMC545PL to konwertowalny ultrabook dla biznesu. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1000 GB.

6 880,95 zł z VAT
5 594,27 zł netto
HP EliteBook x360 1030 G3 3ZH24EA - Intel Core i7 8650U / 13,3" Full HD / 16 GB / 1000 GB / SSD / Intel UHD Graphics 620 / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator HP EliteBook x360 1030 G3 3ZH24EA - Intel Core i7 8650U / 13,3
Zdjęcie 360 HP EliteBook x360 1030 G3 3ZH24EA - Intel Core i7 8650U / 13,3

HP EliteBook x360 1030 G3 3ZH24EA to wszechstronny i funkcjonalny ultrabook konwertowalny. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1000 GB.

12 737,29 zł z VAT
10 355,52 zł netto
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 20QF00B3PB - Intel Core i7 8565U / 14,0" Full HD / 16 GB / 512 GB / SSD / Intel UHD Graphics 620 / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 20QF00B3PB - Intel Core i7 8565U / 14,0

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 20QF00B3PB to poręczne połączenie ultrabooka i tabletu. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 512 GB.

14 591,71 zł z VAT
11 863,18 zł netto
Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 20T20M55PB - Intel Core i5 10210U / 13,3" Full HD / 8 GB / 1000 GB / SSD / Intel UHD Graphics / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 20T20M55PB - Intel Core i5 10210U / 13,3

Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 20T20M55PB to mały notebook dla wymagających. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1000 GB.

7 380,43 zł z VAT
6 000,35 zł netto
HP EliteBook 835 G8 3G22CEA - AMD Ryzen 5 5600U / 13,3" Full HD / 16 GB / 512 GB / SSD / AMD Radeon Vega 7 / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator HP EliteBook 835 G8 3G22CEA - AMD Ryzen 5 5600U / 13,3

HP EliteBook 835 G8 3G22CEA o zaawansowany ultrabook dla wymagającego klienta. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB, którą można rozbudować do 64 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 512 GB.

6 680,22 zł z VAT
5 431,07 zł netto
Microsoft Surface Pro 7 PUV-00018 - Intel Core i5 1035G4 / 12,3" 2736 x 1824 / 8 GB / 256 GB / SSD / Intel Iris Plus / Windows 10/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Microsoft Surface Pro 7 PUV-00018 - Intel Core i5 1035G4 / 12,3

Microsoft Surface Pro 7 PUV-00018 to lekki i funkcjonalny tablet o wysokiej jakości wykonania i wydajnych podzespołach.

5 459,83 zł z VAT
4 438,89 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Koszyk
Produktów w koszyku: 0

zobacz zawartosc koszyka
Schowek
Brak produktów w schowku
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Sklep internetowy
801 011 789
(61) 642 97 89
603 336 438
Referencje / Nasi klienci

Pakiet usług
W cenie sprzętu klient otrzymuje pakiet usług obejmujący m.in. sprawdzenie podzespołów i matrycy, instalację i konfigurację systemu, instalację programów czy pomoc techniczną. Ponadto dostępne są usługi dodatkowe.
Salon sprzedaży


kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska
Serwis


Serwis kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00 - 15:00

serwis@kuzniewski.pl
603 335 124
Popularne
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia, prosimy o wpisanie jego unikalnego numeru


Informacje o sklepie
Poradniki
Płatności i dostawa
Nasze atuty
Kwestie formalne
 O firmie
 Misja
 Inicjatywy społeczne
 Nasi klienci / Referencje
 Kontakt
Jak korzystać ze strony?
Jak kupować?
Jaki komputer wybrać?
Jak wybrać laptopa?
Baza poradników
Bezpieczeństwo zakupów
Czas realizacji
Sposoby płatności
Koszty dostawy
Bezpieczeństwo dostawy
FAQ (Najczęściej zadawane pytania)
Dlaczego my?
Dlaczego najlepsze marki?
Gwarancja zwrotu towaru
Promocje
Pakiet usług
Regulamin
Uprawnienia gwarancyjne

Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.

Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów,
nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl
© kuzniewski.pl
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store
X
KONFIGURATOR
przejdź do konfiguracji

Skonfiguruj przez telefon
603 336 438

Producent: 
Gwarancja: 

Cena:
Negocjuj ofertę

Ilość

 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą sklepu np. potrzebują Państwo pomocy w doborze produktu prosimy o zostawienie danych kontaktowych a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem.
Kontakt
Zapytanie ofertowe