sklep kuzniewski.pl portal lab-kuzniewski.pl
Powrót do strony głównejWięcej danych kontaktowych

Wybierz kategorię
Producent
Certyfikaty

Pakiet usług - notebooki

Klient, który zdecyduje się na zakup notebooka w firmie kuzniewski.pl, otrzymuje pakiet usług zawartych w cenie sprzętu. Nasi informatycy przygotują sprzęt zgodnie z Państwa życzeniem i sprawdzą, czy wszystko działa poprawnie. Dzięki temu w Państwa ręce trafi produkt od razu gotowy do pracy, którego stabilne działanie jest zagwarantowane nie tylko przez producenta, ale także przez nas.

Kontrola jakości sprzętu


Przed wysyłką sprawdzamy sprzęt pod kątem ewentualnych uszkodzeń mechanicznych oraz innych wad. W razie wykrycia usterki wymieniamy sprzęt na nasz koszt. Rygorystyczną kontrolę jakości stosujemy także w przypadku podzespołów stosowanych w konfiguracjach niestandardowych, przygotowywanych na Państwa życzenie. Sprawdzamy, czy takie elementy jak pamięć RAM, dyski, procesor czy karta graficzna działają w pełni poprawnie.

Posiadamy rozbudowane procedury serwisowe na sprawdzenie każdego z tych elementów. W kuzniewski.pl stawiamy na jakość i szybki czas realizacji zamówienia. Jako że niektóre testy podzespołów trwają kilka godzin, prosimy o wyrozumiałość, jeżeli wysyłka sprzętu nieznacznie się opóźni.
 
0 bad pixeli

Nie dopuszczamy do sytuacji, w której klient otrzyma sprzęt z choćby jednym bad pixelem. Matryce większości współczesnych notebooków objęte są drugą klasą normy ISO 13406-2. Oznacza to, że na ekranie może pojawić się kilka martwych pixeli. Praktycznie żaden notebook nie jest objęty pierwszą klasą tej normy, zakładającą absolutny brak martwych pixeli. Mimo to każdy sprzedawany przez nas notebook jest pod tym kątem dokładnie sprawdzany przez dział kontroli jakości. Jeżeli natrafimy na sprzęt z wypalonym pixelem, koszty jego wymiany bierzemy na siebie, co zdecydowanie wyróżnia kuzniewski.pl na tle innych sklepów.
 

 Instalacja dodatkowego sprzętu

Dział serwisu kuzniewski.pl oprócz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych zajmuje się również rozbudową sprzętu komputerowego wybieranego przez naszych klientów.

Możliwości rozbudowy notebooków w kuzniewski.pl obejmują m.in.:
 • dołożenie dodatkowych kości pamięci RAM, co zapewnia wyższą wydajność
 • wymiana dysku na pojemniejszy dysk HDD lub szybszy dysk SSD
 • instalacja wewnętrznego modemu WWAN
 • wykorzystanie zatoki napędu optycznego lub wolnego gniazda M.2 na umieszczenie dodatkowego dysku
Rozbudowa sprzętu w kuzniewski.pl pozwala na zachowanie wszystkich uprawnień gwarancyjnych.


Instalacja wybranego systemu operacyjnego

Sam sprzęt to nie wszystko. Istotną rolę w jego użytkowaniu pełni system operacyjny. Obecnie zdecydowana większość konfiguracji oparta jest na systemie Windows 10, nieco mniejsza ich część na Windows 8.1. Istnieje jednak możliwość downgrade'u, czyli aktualizacji wstecznej do starszej wersji oprogramowania. Oferujemy również możliwość zainstalowania dowolnego innego systemu operacyjnego, na który posiadają Państwo licencję, np. Linuxa.
 

Konfiguracja zainstalowanego systemu operacyjnego

Fabryczny system operacyjny bardzo często posiada zainstalowane niepotrzebne programy, które tylko zaśmiecają system i spowalniają jego pracę. Ponadto sprzęt nie ma zainstalowanych najnowszych aktualizacji. Nasi informatycy usuwają niepotrzebne programy i instalują wszystkie dostępne aktualizacje.

Instalacja wybranego przez Państwa oprogramowania

Czysty, nowo zainstalowany system operacyjny Windows nie może się pochwalić zbyt wielką funkcjonalnością, dlatego oferujemy naszym klientom możliwość wskazania oprogramowania, które mamy zainstalować na ich komputerze. Naturalnie muszą być to programy bezpłatnie i legalnie dostępne w Internecie albo takie, na które posiadają Państwo licencje. Do najczęściej wybieranych i przez nas polecanych należą:
 • przeglądarka internetowa Mozilla Firefox oraz Google Chrome
 • rozszerzenie do przęglądarki blokujące reklamy
 • program pocztowy Mozilla Thunderbird
 • darmowa wersja programu antywirusowego AVG AntiVirus
 • program do odczytu archiwów (spakowanych plików)
 • program do odczytu plików PDF Foxit Reader
 • zestaw kodeków umożliwiających odtwarzanie filmów
 • program do nagrywania płyt ImgBurn
 • program do przeglądania zdjęć IrfanView

W przypadku dużych zamówień oraz firm i instytucji, które są naszymi stałymi klientami, oferujemy stworzenie tzw. obrazu systemu, czyli kompleksowego przygotowania szeregu komputerów pod wymogi konkretnej infrastruktury IT.

Usługa ta, oprócz instalacji programów i aplikacji, obejmuje ponadto skonfigurowanie wszelkich specjalnych sterowników, ustawień kont użytkowników, rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa etc. Takie komputery są gotowe do pracy w danym środowisku i w pełni z nim kompatybilne - także przy kolejnych zamówieniach.

Więcej o obrazie systemu mogą Państwo przeczytać tutaj.

Zabezpieczenie komputera przed wirusami

Sprzęt komputerowy podłączony do Internetu narażony jest na wiele zagrożeń. Już po kilku dniach beztroskiego korzystania z Sieci komputer może być zarażony wirusami lub innym złośliwym oprogramowaniem. Warto zatem mieć dobry program antywirusowy. Według nas najlepszym jest Eset NOD32 Antivirus, którego wersję próbną instalujemy naszym klientom. Mogą Państwo od razu lub po pewnym czasie zakupić pełną wersję, co zdecydowanie rekomendujemy.
 

Podział dysku twardego na partycje

Producenci sprzętu komputerowego zwykle sprzedają swoje produkty z tylko jedną partycją, tymczasem decydując się na kilka partycji, zyskujemy o wiele więcej możliwości magazynowania danych. Na pierwszej partycji instalujemy system, a na kolejnej lub kolejnych możemy zależnie od własnych preferencji gromadzić wszystkie pliki. W przypadku awarii systemu tracimy tylko to, co znajdowało się na partycji systemowej, zaś nasze dokumenty, projekty, prezentacje, zdjęcia czy filmy są bezpieczne.

Pomoc techniczna przez Internet i infolinię

Często po otrzymaniu sprzętu pojawiają się z Państwa strony pytania związane z jego obsługą. Mogą je nam Państwo zadać za pomocą poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię. Staramy się jak najszybciej odpowiadać i pomagać naszym klientom.

Konserwacja notebooka po roku użytkowania


Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas sprzęt był w pełni sprawny i działał jak najlepiej. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania komputera. Według nas okresem, po którym należy ponownie sprawdzić jakość kupionego sprzętu, jest jeden rok. Dlatego chętnie zdiagnozujemy zakupione w naszym sklepie urządzenia pod kątem potrzebnych aktualizacji i występujących usterek oraz doradzimy w sprawie ewentualnych problemów z zakupionym w kuzniewski.pl sprzętem. W ramach tej usługi gwarantujemy również czyszczenie wnętrza komputera.Klient, który kupi komputer w kuzniewski.pl, może zdecydować się na następujące usługi dodatkowe:

Priorytetowa realizacja zamówienia

W związku z dążeniem do zachowania najwyższych standardów kontroli jakości i dużą, ciągle rosnącą liczbą zamówień, klientom, którym zależy na czasie, polecamy możliwość priorytetowej realizacji zamówienia. Każdy komputer sprzedawany przez kuzniewski.pl przechodzi czasochłonne testy diagnostyczne, obejmujące np. sprawdzenie pamięci RAM, co uniemożliwia natychmiastową realizację zamówienia. Priorytetowa realizacja oznacza, że komputer przechodzi testy i kontrolę jakości w pierwszej kolejności.

Gwarancja 0 bad pixeli

Każdy laptop, tablet i komputer All-in-One kupiony w kuzniewski.pl jest przed wysyłką dokładnie sprawdzany pod kątem występowania tzw. bad pixeli. Oferujemy taką usługę jako jedyni w Polsce. Na życzenie klientów poszliśmy jednak o krok dalej i oferujemy możliwość wykupienia ochrony przed bad pixelami na okres trzech miesięcy, roku lub dwóch lat. Jeżeli w danym okresie na matrycy urządzenia pojawi się bad pixel, to w przeciwieństwie do producentów i innych sprzedawców uznamy to za podstawę do naprawy sprzętu.

Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

 Wymiana pasty termoprzewodzącej

Pasta termoprzewodząca odpowiada za przekazywanie ciepła pomiędzy układem elektronicznym a radiatorem, decyduje zatem o temperaturze pracy tego układu. Najlepsze, prawidłowo nałożone pasty pozwalają obniżyć temperaturę podzespołów nawet o kilkanaście stopni Celsjusza. Aby zapewnić najwyższą wydajność i niezawodność sprzedawanych urządzeń, w kuzniewski.pl proponujemy wymianę standardowej pasty na uznaną wśród profesjonalistów Noctua NT-H1. Gdy komputer posiada dedykowany układ graficzny, to pastę wymieniamy również na nim.

Przenoszenie danych na nowy komputer

Z myślą o Państwa wygodzie wprowadziliśmy usługę przenoszenia plików i oprogramowania z dotychczas używanego komputera na komputer zakupiony w kuzniewski.pl. Usługa jest oferowana dla wszystkich platform, włącznie z możliwością przenoszenia danych pomiędzy różnymi platformami (np. z systemu Windows do systemu OS X).

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie.

Pendrive odzyskiwania systemu

Kiedy kupujemy nowy komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows, zwykle nie zastanawiamy się nad tym, co stanie się, jeżeli utraci on stabilność działania i będzie wymagał reinstalacji. W przypadku notebooków producenci od kilku lat tworzą jedynie specjalną partycję na dysku. W kuzniewski.pl za niewielką opłatą dołączamy pendrive odzyskiwania systemu, aby w razie jakichkolwiek problemów użytkownik mógł postawić Windows na nowo.

 Ubezpieczenie sprzętu w Allianz

Istnieje możliwość ponadstandardowego ubezpieczenia zakupionego w kuzniewski.pl sprzętu przed uszkodzeniami i kradzieżą. Ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy sprzętu w przypadku usterek nieobjętych gwarancją producenta (powstałych na skutek przypadkowego uszkodzenia). W razie tzw. szkody całkowitej ubezpieczyciel pokrywa koszty wymiany komputera na nowy. Z kolei w przypadku utraty sprzętu wskutek kradzieży ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie w wysokości ceny zakupu nowego sprzętu.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie.
Koszyk
Produktów w koszyku: 0

zobacz zawartosc koszyka
Schowek
Brak produktów w schowku
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Sklep internetowy
801 011 789
(61) 642 97 89
603 336 438
Referencje / Nasi klienci

Pakiet usług
W cenie sprzętu klient otrzymuje pakiet usług obejmujący m.in. sprawdzenie podzespołów i matrycy, instalację i konfigurację systemu, instalację programów czy pomoc techniczną. Ponadto dostępne są usługi dodatkowe.
Salon sprzedaży


kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska
Serwis


Serwis kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00 - 15:00

serwis@kuzniewski.pl
603 335 124
Popularne
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia, prosimy o wpisanie jego unikalnego numeru


Informacje o sklepie
Poradniki
Płatności i dostawa
Nasze atuty
Kwestie formalne
 O firmie
 Misja
 Inicjatywy społeczne
 Nasi klienci / Referencje
 Kontakt
Jak korzystać ze strony?
Jak kupować?
Jaki komputer wybrać?
Jak wybrać laptopa?
Baza poradników
Bezpieczeństwo zakupów
Czas realizacji
Sposoby płatności
Koszty dostawy
Bezpieczeństwo dostawy
FAQ (Najczęściej zadawane pytania)
Dlaczego my?
Dlaczego najlepsze marki?
Gwarancja zwrotu towaru
Promocje
Pakiet usług
Regulamin
Uprawnienia gwarancyjne

Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.

Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów,
nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl
© kuzniewski.pl
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą sklepu np. potrzebują Państwo pomocy w doborze produktu prosimy o zostawienie danych kontaktowych a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem.
Kontakt
Zapytanie ofertowe