sklep kuzniewski.pl portal lab-kuzniewski.pl
Powrót do strony głównejWięcej danych kontaktowych

Wybierz kategorię
Producent
Certyfikaty

Microsoft Surface Go JTS-00004 - Intel Pentium Gold 4415Y / 10,0" 1800 x 1200 / 8 GB / 128 GB / SSD / Intel HD Graphics 615 / Windows 10 S / pakiet usług i wysyłka w cenie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Cena:

3 105,79 zł z VAT
2 525,03 zł netto

Negocjuj ofertę
Producent:
Dostępność:
Gwarancja:
1 rok
Ilość
Zamów przez telefon: 603 336 438
przechowalnia

 
Microsoftkuzniewski.pl - Microsoft Partner Silver, Microsoft Surface Authorized Reseller więcej certyfikatów »

Pakiet usług dostępnych dla każdego tabletu:

Aby mieć pewność, że trafi do Państwa w pełni sprawny sprzęt, każdy tablet jest sprawdzany pod kątem braku uszkodzeń mechanicznych oraz ewentualnych innych wad. W razie wykrycia usterki sprzęt jest wymieniany na nasz koszt. W kuzniewski.pl gwarantujemy wysyłkę tabletów bez jakichkolwiek bad pixeli. Dzięki szczegółowej kontroli jakości w naszej firmie, zakupią Państwo sprzęt w pełni sprawny i pozbawiony wad ekran. Dajemy gwarancję wysyłki tabletu bez zepsutych pikseli. Fabryczny system operacyjny bardzo często posiada zainstalowane niepotrzebne programy, które zaśmiecają system i spowalniają jego pracę. Nasi informatycy usuwają niepotrzebne programy i instalują wszystkie dostępne aktualizacje. Urządzenia mobilne podłączone do Internetu są narażone na wiele zagrożeń. W związku z tym na oferowanych tabletach instalujemy naszym zdaniem najlepsze oprogramowanie antywirusowe - Eset NOD32 Antivirus. Jednocześnie sugerujemy zakup pełnej wersji. W kuzniewski.pl instalujemy stabilną i sprawdzoną aplikację, która przywraca w pełni funkcjonalne menu Start znane z poprzednich wersji systemu Windows.
Kontrola jakości sprzętu 0 bad pixeli Konfiguracja systemu operacyjnego Zabezpieczenie przed wirusami Usługi dodatkowe
Jeżeli wykryją Państwo wadę fabryczną sprzętu w ciągu pierwszych 5 dni od zakupu, prosimy o kontakt z serwisem w celu uzgodnienia procedury wymiany sprzętu. W ofercie kuzniewski.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt najlepszych producentów. Sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu nigdy nie będą Państwo mieli problemów z gwarancją. Przy zakupie powyżej 750 zł koszty dostawy sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS pokrywa kuzniewski.pl. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub uszkodzenia. Sprzęt komputerowy stale narażony jest na ryzyko związane z przypadkowymi uszkodzeniami. W związku z tym proponujemy Państwu ubezpieczenie w towarzystwie Allianz. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z opcji przedłużenia gwarancji producenta. Często już po otrzymaniu tabletu mogą mieć Państwo pytania związane z jego obsługą. Mogą je nam Państwo zadać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię. Staramy się jak najszybciej odpowiadać i w ten sposób pomagać naszym klientom.
Wymiana wadliwego tabletu Oficjalny polski kanał sprzedaży Darmowa dostawa Ubezpieczenie i przedłużenie gwarancji Pomoc techniczna przez Internet i infolinię

Szczegółowe informacje o pakiecie usług dla tabletów są dostępne tutaj.


Konfiguracja produktu:

W trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy rozbudowany konfigurator. Dzięki temu mogą Państwo zamówić komputer przystosowany do indywidualnych potrzeb oraz skorzystać z usług dodatkowych. Sprzęt można skonfigurować także podczas rozmowy telefonicznej ze specjalistą ds. obsługi klienta biznesowego, który doradzi wybór optymalnych rozwiązań: 603 336 438.


Gwarancja:
Konfigurator komputera - wybór rozszerzenia gwarancji W przypadku sprzętu komputerowego gwarancji udziela producent. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji i (lub) rozszerzenie zakresu ochrony gwarancyjnej. Większość producentów ma w ofercie następujące rodzaje gwarancji:
  • door-to-door - podstawowy typ gwarancji - w razie awarii sprzętu, po wcześniejszym zgłoszeniu, klient wysyła urządzenie kurierem do producenta
  • on-site - opcja naprawy sprzętu u klienta (np. w domu, biurze)
  • next business day (NBD) - skrócony do zaledwie jednego dnia roboczego czas reakcji pomiędzy przyjęciem zgłoszenia o awarii a pojawieniem się technika, który usunie usterkę sprzętu
Niektóre warianty gwarancji są dodatkowo oferowane z opcją pozostawienia dysku twardego u klienta na czas naprawy sprzętu w autoryzowanym serwisie.

Rozszerzenia gwarancji mają formę elektroniczną. Są one generowane przez producenta - zwykle w przeciągu 3-7 dni. Aby nie wydłużać czasu oczekiwania, najczęściej najpierw dostarczany jest właściwy sprzęt, a w późniejszym terminie dosyłane jest rozszerzenie gwarancji.

Gwarancja 0 bad pixeli:
Przenoszenie danych - wybór opcji Każdy laptop, tablet i komputer All-in-One jest przed wysyłką dokładnie sprawdzany pod kątem występowania tzw. bad pixeli.

Jako jedyni przygotowaliśmy usługę dodatkowej ochrony przed bad pixelami na okres trzech miesięcy, roku lub dwóch lat. Więcej informacji na temat bad pixeli i dostępnych wariantów gwarancji można znaleźć na tej stronie.

Przenoszenie danych:
Gwarancja 0 bad pixeli - wybór opcji Usługa przenoszenia danych ze starego komputera na nowy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność całego procesu.

Usługa obejmuje m.in. przenoszenie plików i poczty elektronicznej z dotychczas używanego komputera na nowy. Szczegółowy opis usługi jest dostępny na tej stronie.

Pendrive odzyskiwania systemu:
PenDrive Recovery - pamięć USB odzyskiwania systemu Aby ułatwić Państwu odzyskiwanie systemu operacyjnego w razie wystąpienia błędów lub utraty stabilności oprogramowania, oferujemy możliwość przygotowania pendrive'a USB umożliwiającego sprawne przywrócenie stabilnej wersji systemu wraz z niezbędnymi sterownikami.


Istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia całkowicie indywidualnej konfiguracji.
Realizujemy projekty informatyczne i służymy pomocą przy ich przygotowaniu - Dział Przetargów.
Produkty można obejrzeć w pokoju prezentacyjnym, a w przypadku chęci dokonania większych zakupów spotkać się z naszym przedstawicielem.

 

Cechy produktu

dla biznesu
podstawowa
ponadpodstawowa
podstawowa
bardzo wysoka
ponadstandardowa
nie
energooszczędny
Intel Pentium Gold 4415Y
2
1600
Pentium
2048
nie dotyczy
b.d.
ponadpodstawowa
8
DDR3
8
1866
brak
brak
brak możliwości
bardzo wydajny
128
nie dotyczy
NVMe
SSD
brak możliwości
podstawowa
Intel HD Graphics 615
zintegrowana
brak
16384
lepszy niż standardowy
10,0
1800 x 1200
1800 x 1200
tak
błyszcząca
brak
brak
nie
nie
standardowa
Li-Ion
540
2
standardowe
brak
dotykowa
brak
nie
nie
microSD
ponadpodstawowe
2
tak
5,0 MPix i 8,0 MPix
brak
nie
standardowe
nie
tak
nie
ponadpodstawowa
tak
tak
ac/a/b/g/n
nie
nie
brak
ponadpodstawowe
1
nie
nie
nie
nie
nie
nie
nie
tak
nie
ponadpodstawowe
nie
tak
tak
nie
standardowe
Windows 10 S
nie
małe
245
175
8
0,52
przeciętna
1 rok dla firm i instytucji - możliwość przedłużenia
door-to-door
brak
nie
nie
nie
nie
nie
nie
matryca IGZO, jedno złącze USB typu C
Model procesora: Intel Pentium Gold 4415YPrzekątna ekranu [cale]: 10,0Ilość pamięci [GB]: 8Pojemność dysku [GB]: 128Model karty graficznej: Intel HD Graphics 615System operacyjny: Windows 10 S

Leasing

Alternatywną dla kredytu formą finansowania zakupów sprzętu komputerowego jest leasing. Jest to idealne wyjście dla firm, które regularnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, cenią sobie niskie obciążenia finansowe oraz dostrzegają zalety cyklicznych płatności.

Sklep kuzniewski.pl współpracuje z następującymi firmami leasingowymi:


Logo leasing


Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:

Logo leasing Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa symulację leasingową, a także pomogą przygotować niezbędne dokumenty. Więcej informacji na temat tej formy finansowania można znaleźć tutaj.


Ubezpieczenie

Sprzęt komputerowy jest stale narażony na bycie przypadkowo uszkodzonym. Według raportów serwisowych na całym świecie najczęstszą przyczyną usterek spowodowanych w urządzeniach mobilnych jest zalanie gorącą cieczą, natomiast w urządzeniach stacjonarnych - niespodziewany wzrost napięcia prądu w sieci elektrycznej.

W kuzniewski.pl oferujemy Państwu ubezpieczenie z oferty firmy Allianz na preferencyjnych warunkach. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, a w przypadku tzw. szkody całkowitej wymienia sprzęt na nowy.

Jeżeli dokonują Państwo zakupu sprzętu przez naszą stronę, wystarczy wybrać dany wariant w konfiguratorze. Więcej na temat korzystania z konfiguratora można przeczytać tutaj. Jeżeli zaś kupują Państwo sprzęt, kontaktując się z naszym opiekunem ds. klienta biznesowego, to zaproponuje on Państwu ubezpieczenie go - wtedy wystarczy tylko powiedzieć, jaki wariant Państwa interesuje.

Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:
Ubezpieczenie sprzętu komputerowego w Allianz
Akcesoria

Stacje dokujące / replikatory

Microsoft USB-C Travel Hub SWV-00003 - replikator portów
Microsoft USB-C Travel Hub SWV-00003 - replikator portów

Replikator portów przeznaczony do użytku z tabletami i laptopami firmy Microsoft. Microsoft USB-C Travel Hub rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe porty, dzięki którym będziemy mogli podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, myszkę i wiele więcej. Małe rozmiary replikatora pozwalają na łatwe korzystanie z niego w podróży.

Dostępność: Dostępny
549,00 zł z VAT
446,34 zł netto
Microsoft Surface USB-C Travel Hub 1E4-00003 - replikator portów
Microsoft Surface USB-C Travel Hub 1E4-00003 - replikator portów

Replikator portów przeznaczony do użytku z tabletami i laptopami firmy Microsoft. Microsoft Surface USB-C Travel Hub rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe porty, dzięki którym będziemy mogli podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, myszkę i wiele więcej. Małe rozmiary replikatora pozwalają na łatwe korzystanie z niego w podróży.

Dostępność: Dostępny
549,00 zł z VAT
446,34 zł netto
Microsoft Surface Dock 2 1GK-00004 - replikator portów
Microsoft Surface Dock 2 1GK-00004 - replikator portów

Replikator portów pozwalająca rozszerzyć funkcjonalność tabletów i laptopów firmy Microsoft. Surface Dock 2 rozszerza możliwości urządzenia o dodatkowe porty, dzięki którym będziemy mogli podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, myszkę i wiele więcej. Pasuje do następujących serii notebooków i tabletów: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 5, 6, 7, 7+, X, Surface Go, 2.

Dostępność: Dostępny
1 199,00 zł z VAT
974,80 zł netto

Zasilacze

Microsoft Surface 127W Power Supply USY-00005 - zasilacz
Microsoft Surface 127W Power Supply USY-00005 - zasilacz

Oryginalny zasilacz 127W do Microsoft Surface Pro. Produkt jest nowy, oryginalny i pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Nie polecamy nieoryginalnych zamienników.

Dostępność: Dostępny
599,00 zł z VAT
486,99 zł netto
Microsoft Surface 65W Power Supply Q5N-00006 - zasilacz
Microsoft Surface 65W Power Supply Q5N-00006 - zasilacz

Oryginalny zasilacz 65W do Microsoft Surface Pro. Produkt jest nowy, oryginalny i pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Nie polecamy nieoryginalnych zamienników.

Dostępność: Zapytaj handlowca
389,00 zł z VAT
316,26 zł netto

Myszki

Microsoft Surface Mobile Mouse Ice Blue KGZ-00046, bezprzewodowa mysz [jasnoniebieska]
Microsoft Surface Mobile Mouse Ice Blue KGZ-00046, bezprzewodowa mysz [jasnoniebieska]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor jasnoniebieski.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Mobile Mouse Poppy Red KGZ-00056, bezprzewodowa mysz [czerwona]
Microsoft Surface Mobile Mouse Poppy Red KGZ-00056, bezprzewodowa mysz [czerwona]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor czerwony.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00006, bezprzewodowa mysz [platynowa]
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00006, bezprzewodowa mysz [platynowa]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor platynowy.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00036, bezprzewodowa mysz [czarna]
Microsoft Surface Mobile Mouse KGZ-00036, bezprzewodowa mysz [czarna]

Bezprzewodowa mysz optyczna firmy Microsoft zaprojektowana specjalnie do urządzeń z rodziny Surface. Posiada dwa przyciski i jedną rolkę przewijania służącą również jako przycisk. Kolor czarny.

Dostępność: Dostępny
169,00 zł z VAT
137,40 zł netto
Microsoft Surface Sighter Commer SC Bluetooth 3YR-00006, bezprzewodowa mysz [szara]
Microsoft Surface Sighter Commer SC Bluetooth 3YR-00006, bezprzewodowa mysz [szara]

Bezprzewodowa mysz optyczna Surface Sighter Commer firmy Microsoft. Jej konstrukcja pozwala na użytkowanie zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Została wyposażona w dwa przyciski i rolkę przewijania. Ultracienka, nowoczesna konstrukcja ułatwia transport myszy, a zasięg wynoszący 15 metrów zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kolor szary.

Dostępność: Dostępny
249,00 zł z VAT
202,44 zł netto
Pokaż więcej produktów z tej grupy

Kable i przejściówki

Microsoft Surface USB-C to jack 3,5mm LKZ-00004 przejściówka USB-C do jack
Microsoft Surface USB-C to jack 3,5mm LKZ-00004 przejściówka USB-C do jack

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem jack 3,5mm.

Dostępność: Dostępny
99,00 zł z VAT
80,49 zł netto
Microsoft Surface USB-C to USB JTZ-00004 przejściówka USB-C do USB
Microsoft Surface USB-C to USB JTZ-00004 przejściówka USB-C do USB

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem USB.

Dostępność: Dostępny
109,00 zł z VAT
88,62 zł netto
Microsoft Surface USB-C to Ethernet/USB 3.0 JWM-00004  przejściówka USB-C do Ethernet/USB 3.0
Microsoft Surface USB-C to Ethernet/USB 3.0 JWM-00004 przejściówka USB-C do Ethernet/USB 3.0

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem Ethernet i USB 3.0.

Dostępność: Dostępny
309,00 zł z VAT
251,22 zł netto
Microsoft HFT-00007 przejściówka USB-C do VGA/LAN
Microsoft HFT-00007 przejściówka USB-C do VGA/LAN

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć do portu USB-C monitory, telewizory lub projektory wyposażone w porty VGA oraz zasilacz laptopa, by w tym samym czasie ładować komputer. Pasuje do modeli Microsoft: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop 3, 4, Go, Pro 7, 7+, X, Surface Go, 2.

Dostępność: Zapytaj handlowca
170,84 zł z VAT
138,89 zł netto
Microsoft Surface USB-C to DP JWG-00004 przejściówka USB-C do DP
Microsoft Surface USB-C to DP JWG-00004 przejściówka USB-C do DP

Wysokiej jakości przejściówka firmy Microsoft pozwala podłączyć Surfeca przez port USB-C do urządzenia ze złączem DisplayPort.

Dostępność: Zapytaj handlowca
229,00 zł z VAT
186,18 zł netto
Pokaż więcej produktów z tej grupy

Pozostałe

Kensington Keyed Cable Lock for Surface Pro and Surface Go K62044WW - zamek zabezpieczający
Kensington Keyed Cable Lock for Surface Pro and Surface Go K62044WW - zamek zabezpieczający

Kabel zabezpieczający wykonany ze stali wysokiej jakości i włókna Kevlar. Zapewnia najlepszą ochronę notebooka i urządzeń peryferyjnych przed kradzieżą. Pasuje do następujących modeli: Microsoft Surface Pro 4, 5, 6, 7, X, Surface Go, Pro 4.

Dostępność: Dostępny
274,70 zł z VAT
223,33 zł netto
Microsoft Surface Keyboard Commer SC Bluetooth 3YJ-00019, bezprzewodowa klawiatura
Microsoft Surface Keyboard Commer SC Bluetooth 3YJ-00019, bezprzewodowa klawiatura

Bezprzewodowa klawiatura Microsoft. Smukła konstrukcja z niskoprofilowanymi klawiszami. Wysoka stabilność wpływa na komfort pracy. Łączy się z urządzeniami za pomocą interfejsu Bluetooth, a jej zasięg wynosi do 15 m. Kolor szary.

Dostępność: Dostępny
439,00 zł z VAT
356,91 zł netto
Microsoft Surface Go Type Cover Commercia Black Refresh KCN-00029 - klawiatura i etui do tabletu, czarna
Microsoft Surface Go Type Cover Commercia Black Refresh KCN-00029 - klawiatura i etui do tabletu, czarna

Type Cover dla Microsoft Surface Go błyskawicznie przekształci tablet w notebooka. Klawiatura znacząco ułatwi pisanie dłuższych tekstów, a dodatkowo zabezpieczy ekran urządzenia przy przenoszeniu. Kolor czarny. Pasuje do następujących serii urządzeń: Microsoft Surface Go, 2.

Dostępność: Dostępny
446,01 zł z VAT
362,61 zł netto
Microsoft Surface Pen Com Commercial Poppy Red EYV-00046 - piórko
Microsoft Surface Pen Com Commercial Poppy Red EYV-00046 - piórko

Pióro dedykowane do urządzeń z rodziny Microsoft Surface. Zwiększa ono zdecydowanie wydajność pracy w podróży. Produkt umożliwia pisanie oraz obsługę aplikacji dotykowych. Pasuje do następujących serii notebooków: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 4, 5, 6, 7, 7+, X.

Dostępność: Dostępny
448,98 zł z VAT
365,02 zł netto
Microsoft Surface Pen Com Commercial Ice Blue EYV-00054 - piórko
Microsoft Surface Pen Com Commercial Ice Blue EYV-00054 - piórko

Pióro dedykowane do urządzeń z rodziny Microsoft Surface. Zwiększa ono zdecydowanie wydajność pracy w podróży. Produkt umożliwia pisanie oraz obsługę aplikacji dotykowych. Pasuje do następujących serii notebooków: Microsoft Surface Book 2 13,5, 15, 3 13,5, 15, Laptop, 2, 3, 4, Go, Pro 4, 5, 6, 7, 7+, X.

Dostępność: Dostępny
453,09 zł z VAT
368,37 zł netto
Pokaż więcej produktów z tej grupy


Produkty podobne

Microsoft Surface Go JST-00004 - Intel Pentium Gold 4415Y / 10,0" 1800 x 1200 / 4   GB / 64 GB / SSD / Intel HD Graphics 615 / Windows 10 S / pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Microsoft Surface Go JST-00004 - Intel Pentium Gold 4415Y / 10,0

Microsoft Surface Go JST-00004 to lekki i funkcjonalny tablet o wysokiej jakości wykonania i wydajnych podzespołach.

2 538,62 zł z VAT
2 063,92 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Koszyk
Produktów w koszyku: 0

zobacz zawartosc koszyka
Schowek
Brak produktów w schowku
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Sklep internetowy
801 011 789
(61) 642 97 89
603 336 438
Referencje / Nasi klienci

Pakiet usług
W cenie sprzętu klient otrzymuje pakiet usług obejmujący m.in. sprawdzenie podzespołów i matrycy, instalację i konfigurację systemu, instalację programów czy pomoc techniczną. Ponadto dostępne są usługi dodatkowe.
Salon sprzedaży


kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska
Serwis


Serwis kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00 - 15:00

serwis@kuzniewski.pl
603 335 124
Popularne
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia, prosimy o wpisanie jego unikalnego numeru


Informacje o sklepie
Poradniki
Płatności i dostawa
Nasze atuty
Kwestie formalne
 O firmie
 Misja
 Inicjatywy społeczne
 Nasi klienci / Referencje
 Kontakt
Jak korzystać ze strony?
Jak kupować?
Jaki komputer wybrać?
Jak wybrać laptopa?
Baza poradników
Bezpieczeństwo zakupów
Czas realizacji
Sposoby płatności
Koszty dostawy
Bezpieczeństwo dostawy
FAQ (Najczęściej zadawane pytania)
Dlaczego my?
Dlaczego najlepsze marki?
Gwarancja zwrotu towaru
Promocje
Pakiet usług
Regulamin
Uprawnienia gwarancyjne

Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.

Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów,
nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl
© kuzniewski.pl
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store
X
KONFIGURATOR
przejdź do konfiguracji

Skonfiguruj przez telefon
603 336 438

Producent: 
Gwarancja: 

Cena:
Negocjuj ofertę

Ilość

 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą sklepu np. potrzebują Państwo pomocy w doborze produktu prosimy o zostawienie danych kontaktowych a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem.
Kontakt
Zapytanie ofertowe