Torba mogąca pomieścić 15,6-calowe modele notebooków. Klasyczna, atrakcyjna stylistyka. Wykonana z wytrzymałego i trwałego nylonu, który zabezpiecza przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W przedziale na notebooka przewidziano kieszeń na tablet. Torba posiada osobny, dzielony na dwie części przedział na dokumenty. Przednia kieszeń zamykana na zamek zapewnia szybki dostęp do telefonu komórkowego, wizytówek, odtwarzacza MP3, długopisów i innych elementów.
Wewnętrzny przedział został wzmocniony i wyłożony amortyzującym materiałem, który absorbuje wstrząsy, chroniąc tym samym notebooka. Dodatkowym zabezpieczeniem jest pasek, którym możemy przypiąć laptopa tak, aby nie przesuwał się w czasie przenoszenia.
Torba wyposażona jest w wygodny, mocny podwójny uchwyt do przenoszenia (częściowo wykonany ze skóry) oraz ergonomiczny, regulowany, odpinany pasek na ramię. Możliwość przymocowania do walizki z uchwytem teleskopowym. Rodzaj zapięcia: zamek. Kolor czarny.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
W cenie sprzętu klient otrzymuje pakiet usług obejmujący m.in. sprawdzenie podzespołów i matrycy, instalację i konfigurację systemu, instalację programów czy pomoc techniczną. Ponadto dostępne są usługi dodatkowe.
Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.
Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą sklepu np. potrzebują Państwo pomocy w doborze produktu
prosimy o zostawienie danych kontaktowych a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem.
ZAPYTANIE OFERTOWE
Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem większej liczby urządzeń IT, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Nasi specjaliści przygotują specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb Państwa firmy lub instytucji. We wskazanym czasie skontaktuje się z Państwem nasz specjalista.