sklep kuzniewski.pl portal lab-kuzniewski.pl
Powrót do strony głównejWięcej danych kontaktowych

Wybierz kategorię
Producent
Certyfikaty

Saelic Veni G531D AS24VF - Intel Core i5 6600K / 15,6" Full HD / 64 GB / 2000 (1000 SSD + 1000 HDD) GB / 1 x SSD oraz 1 x HDD / nVidia GeForce GTX 1060 / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Cena:

7 141,00 zł z VAT
5 805,69 zł netto

Negocjuj ofertę
Producent:
Dostępność:
Gwarancja:
2 lata
Ilość
Zamów przez telefon: 603 336 438
przechowalnia

 

Pakiet usług dostępnych dla każdego notebooka:

Aby mieć pewność, że trafi do Państwa w pełni sprawny sprzęt, każdy laptop jest sprawdzany pod kątem braku uszkodzeń mechanicznych oraz ewentualnych innych wad. W razie wykrycia usterki sprzęt jest wymieniany na nasz koszt. W kuzniewski.pl gwarantujemy wysyłkę notebooków bez jakichkolwiek bad pixeli. Dzięki szczegółowej kontroli jakości w naszej firmie, zakupią Państwo sprzęt w pełni sprawny i pozbawiony wad ekran. Dajemy gwarancję wysyłki komputera bez zepsutych pikseli. Serwis kuzniewski.pl oferuje możliwość rozbudowy notebooków m.in. o dodatkową pamięć, dyski, modemy i baterie. Taka rozbudowa pozwala znacznie udoskonalić sprzęt i jednocześnie nie powoduje utraty gwarancji producenta. Jeżeli wykryją Państwo wadę fabryczną sprzętu w ciągu pierwszych 5 dni od zakupu, prosimy o kontakt z serwisem w celu uzgodnienia procedury wymiany sprzętu. W ofercie kuzniewski.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt najlepszych producentów. Sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu nigdy nie będą Państwo mieli problemów z gwarancją.
Kontrola jakości sprzętu 0 bad pixeli Instalacja dodatkowego sprzętu Wymiana wadliwego komputera Oficjalny polski kanał sprzedaży
Przy zakupie powyżej 750 zł koszty dostawy sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS pokrywa kuzniewski.pl. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub uszkodzenia. Sprzęt komputerowy stale narażony jest na ryzyko związane z przypadkowymi uszkodzeniami. W związku z tym proponujemy Państwu ubezpieczenie w towarzystwie Allianz. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z opcji przedłużenia gwarancji producenta. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw usług dodatkowych obejmujących m.in. priorytetową realizację zamówień, instalację i konfigurację sprzętu w wybranej lokalizacji oraz maksymalnie dwuletnią gwarancję 0 bad pixeli. Często już po otrzymaniu komputera mogą mieć Państwo pytania związane z jego obsługą. Mogą je nam Państwo zadać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię. Staramy się jak najszybciej odpowiadać i w ten sposób pomagać naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas sprzęt był w pełni sprawny i działał jak najlepiej. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania komputera. Według nas okresem, po którym należy ponownie sprawdzić jakość kupionego sprzętu, jest jeden rok.
Darmowa dostawa Ubezpieczenie i przedłużenie gwarancji Usługi dodatkowe Pomoc techniczna przez Internet i infolinię Konserwacja notebooka po roku użytkowania

Szczegółowe informacje o pakiecie usług dla notebooków są dostępne tutaj.


Konfiguracja produktu:

W trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy rozbudowany konfigurator. Dzięki temu mogą Państwo zamówić komputer przystosowany do indywidualnych potrzeb oraz skorzystać z usług dodatkowych. Sprzęt można skonfigurować także podczas rozmowy telefonicznej ze specjalistą ds. obsługi klienta biznesowego, który doradzi wybór optymalnych rozwiązań: 603 336 438.


Pamięć:
Konfigurator komputera - wybór pamięci RAM Pamięć RAM odpowiada za przechowywanie danych wykorzystywanych przez aktywne programy. Większa ilość pamięci przekłada się na wyższą wydajność komputera.

Dysk twardy:
Konfigurator komputera - wybór pierwszego dysku Dysk twardy - miejsce przechowywania danych. Dla większości konfiguracji mogą Państwo wybrać następujące rodzaje dysków:
 • HDD - klasyczny, magnetyczny nośnik talerzowy o podstawowej wydajności
 • SSHD - hybrydowy dysk talerzowy wzbogacony o bufor pamięci flash. Dysk SSHD łączy zalety dysków HDD i SSD
 • SSD - nowoczesny dysk oparty na pamięci flash zapewniający wysoką wydajność i odporność na uszkodzenia

Drugi dysk:
Konfigurator komputera - wybór drugiego dysku W tej konfiguracji istnieje możliwość rozbudowy systemu przechowywania danych o drugi dysk twardy. Dodatkowy dysk pozwala na zwiększenie ilości miejsca na dane lub na poprawę bezpieczeństwa poprzez przechowywanie danych na wielu różnych nośnikach.

Trzeci dysk:
Konfigurator komputera - wybór trzeciego dysku W tej konfiguracji istnieje możliwość rozbudowy systemu przechowywania danych o trzeci dysk twardy. Dodatkowy dysk pozwala na zwiększenie ilości miejsca na dane lub na poprawę bezpieczeństwa poprzez przechowywanie danych na wielu różnych nośnikach.

Czwarty dysk:
Konfigurator komputera - wybór czwartego dysku W tej konfiguracji istnieje możliwość rozbudowy systemu przechowywania danych o czwarty dysk twardy. Dodatkowy dysk pozwala na zwiększenie ilości miejsca na dane lub na poprawę bezpieczeństwa poprzez przechowywanie danych na wielu różnych nośnikach.

Napęd zewnętrzny:
Konfigurator komputera - wybór napędu zewnętrznego Napęd zewnętrzny to czytnik optyczny podłączany do komputera za pomocą przewodu USB. Pozwala odczytywać i zapisywać dane na wybranych nośnikach danych (DVD, CD).

Systemy operacyjne:
Konfigurator komputera - wybór systemu operacyjnego System operacyjny to oprogramowanie służące do zarządzania komputerem, stanowiące środowisko pracy aplikacji. Dla tego modelu mogą Państwo wybrać instalację jednego z kilku systemów operacyjnych.

Gwarancja 0 bad pixeli:
Przenoszenie danych - wybór opcji Każdy laptop, tablet i komputer All-in-One jest przed wysyłką dokładnie sprawdzany pod kątem występowania tzw. bad pixeli.

Jako jedyni przygotowaliśmy usługę dodatkowej ochrony przed bad pixelami na okres trzech miesięcy, roku lub dwóch lat. Więcej informacji na temat bad pixeli i dostępnych wariantów gwarancji można znaleźć na tej stronie.

Przenoszenie danych:
Gwarancja 0 bad pixeli - wybór opcji Usługa przenoszenia danych ze starego komputera na nowy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność całego procesu.

Usługa obejmuje m.in. przenoszenie plików i poczty elektronicznej z dotychczas używanego komputera na nowy. Szczegółowy opis usługi jest dostępny na tej stronie.

Ubezpieczenie sprzętu w Allianz:
Konfigurator komputera - wybór ubezpieczenia w Allianz Ponadstandardowa ochrona sprzętu komputerowego w razie uszkodzeń i kradzieży z włamaniem.

Ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy sprzętu w przypadku usterek nieobjętych gwarancją producenta (powstałych na skutek przypadkowego uszkodzenia). W razie tzw. szkody całkowitej ubezpieczyciel pokrywa koszty wymiany komputera na nowy.

Dodatkowo, w przypadku utraty sprzętu wskutek kradzieży z włamaniem Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie w wysokości ceny zakupu nowego sprzętu.


Istnieje możliwość skonfigurowania i zamówienia całkowicie indywidualnej konfiguracji.
Realizujemy projekty informatyczne i służymy pomocą przy ich przygotowaniu - Dział Przetargów.
Produkty można obejrzeć w pokoju prezentacyjnym, a w przypadku chęci dokonania większych zakupów spotkać się z naszym przedstawicielem.

 

Cechy produktu

dla domu
bardzo wysoka
bardzo wysoka
bardzo wysoka
podstawowa
ponadstandardowa
nie
bardzo wydajny
Intel Core i5 6600K
4
3500
Core i5
6144
3900
Intel Z170
bardzo wydajna
64
DDR4
64
2400
4
brak
możliwość zmiany ilości pamięci - prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
bardzo wydajny
2000 (1000 SSD + 1000 HDD)
5400
SATA
1 x SSD oraz 1 x HDD
miejsce na dwa dyski 2,5 cala - możliwość zainstalowania dowolnej kombinacji dwóch dysków (HDD, SSD) - prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
bardzo wydajna
nVidia GeForce GTX 1060
dedykowana
6144
6144
lepszy niż standardowy
15,6
1920 x 1080
Full HD
nie
matowa
brak
brak
nie
nie
standardowa
Li-Ion
150
8
ponadstandardowe
touchpad
podświetlana + blok numeryczny
brak
nie
nie
SD, MMC
bogate
2
tak
2,0 MPix
brak
nie
markowe
tak
tak
tak
ponadpodstawowa
tak
tak
ac/a/b/g/n
nie
nie
10/100/1000
ponadpodstawowe
6
tak
tak
nie
nie
nie
nie
nie
tak
nie
ponadpodstawowe
tak
nie
tak
nie
standardowe
Windows 10 Pro
nie
standardowe
386
262
38
3,4
standardowa
2 lata
door-to-door
brak
nie
nie
nie
nie
nie
nie
matryca IPS, dwa złącza USB-C, dwa złącza mini DisplayPort, złącze HDMI out
Model procesora: Intel Core i5 6600KPrzekątna ekranu [cale]: 15,6Ilość pamięci [GB]: 64Pojemność dysku [GB]: 2000 (1000 SSD + 1000 HDD)Model karty graficznej: nVidia GeForce GTX 1060System operacyjny: Windows 10 Pro

Autorska recenzja notebooka:

Saelic Veni G531D to wysokiej klasy notebook zapewniający świetne osiągi graficzne oraz dużą wydajność, którą gwarantuje zastosowanie desktopowego procesora. Dzięki biznesowej prezencji, nieprzeciętnym podzespołom oraz szerokim możliwościom konfiguracyjnym laptop jest świetną propozycją dla użytkowników oczekujących od sprzętu niezrównanych osiągów - zarówno przy zastosowaniach profesjonalnych, jak i przy relaksie z grą.

Wieloletnie doświadczenie na rynku IT zachęciło nas do stworzenia własnej linii komputerów - Saelic. Wśród nich znajdziemy zarówno notebooki, jak i komputery stacjonarne. Te pierwsze podzielone są na trzy główne serie: Veni - wysokiej klasy sprzęt multimedialny i biznesowy, Vidi - notebooki dla graczy i profesjonalistów o dużej wydajności oraz Vici - korzystające z dwóch grafik połączonych w SLI masywne maszyny o niezrównanych osiągach.

Obudowa nie należy do najsmuklejszych, lecz wynika to z obecności wydajnego układu chłodzenia dostosowanego do procesora desktopowego. Większa przepustowość przełoży się więc na lepszą kulturę pracy. Solidną konstrukcję powleczono przyjemną w dotyku gumowatą fakturą, która chroni sprzęt przed zabrudzeniami. Wizualnie komputer wypada więc niebanalnie, zachowując prezencję która usatysfakcjonuje zarówno inżyniera, jak i gracza. Notebook zachował przy tym klasyczny, nadal uważany za najbardziej uniwersalny, format 15,6 cala.

Wśród bogatego wyboru złączy znajdziemy dwa gniazda USB typu C (w tym jedno z obsługą Thunderbolt 3), trzy cyfrowe wyjścia obrazu (dwa mini-DisplayPort oraz HDMI), trzy porty USB 3.0, jeden USB 2.0, LAN oraz cztery gniazda audio. Wyjścia obrazu oraz gniazdo zasilania wyprowadzono na tył, co z pewnością zwiększy ergonomię naszego miejsca pracy i ograniczy liczbę przewodów zalegających po bokach komputera.

Veni G531D AS24VF ma zapewnić użytkownikowi wydajne i stabilne środowisko do zadań wymagających bardzo dużych zasobów sprzętowych. Z tego względu w jego wnętrzu znajdziemy desktopowy procesor Intel Core i5 6600K, 64 GB pamięci RAM DDR4 oraz system dyskowy o pojemności 2000 (1000 SSD + 1000 HDD) GB. Osiągi podzespołów pozwolą na sprawną pracę nawet z bardzo wymagającymi aplikacjami. Spory graficzny potencjał notebooka to zasługa gamingowej grafiki nVidia GeForce GTX 1060, której możliwości z pewnością zadowolą wymagających graczy. Oprócz procesora w notebooku możemy także z czasem wymienić układ graficzny na mocniejszy, gdyż zamontowano go w gnieździe MXM.

Matowy ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) to kolejny mocny punkt prezentowanego notebooka. Dzięki wykorzystaniu matrycy IPS obraz wyróżnia się szerokimi kątami widzenia i mocnym kontrastem. Filmy, gry i inne multimedia prezentują się więc wyjątkowo atrakcyjnie. Multimedialne możliwości komputera zwiększają dobrej klasy głośniki oraz system dźwiękowy Sound Blaster X-Fi MB5.

Podświetlaną klawiaturę o klasycznej konstrukcji tworzą rzędy dużych płytek, cechujących się przyjemnym i dobrze wyczuwalnym skokiem oraz sprawdzonym układem. Będą z niej usatysfakcjonowani zarówno gracze, jak i osoby spędzające dużo czasu na tworzeniu tekstów. Wydzielony blok numeryczny ułatwi opracowywanie i wprowadzanie danych liczbowych. Gdy warunki uniemożliwią podłączenie myszy, z pomocą przyjdzie duży i precyzyjny gładzik o wydzielonych przyciskach. Kontrolę nad dostępem do zasobów komputera ułatwi czytnik linii papilarnych - dodatek rzadko spotykany w sprzęcie multimedialnym.

Notebook jest objęty gwarancją door-to-door (2 lata).

Saelic Veni G531D AS24VF to notebook o nieprzeciętnej konfiguracji w uniwersalnym formacie 15,6 cala. Desktopowy procesor i gamingowa grafika oraz duże możliwości konfiguracyjne pozwolą go wykorzystać zarówno jako wydajną maszynę do pracy, jak i sprzęt dla miłośnika gier. Bardzo dobrej jakości ekran, markowe głośniki oraz zróżnicowany wybór portów dodatkowo zwiększają jego atrakcyjność.

Recenzja Veni G531D

Saelic Veni G531D - 15,6 cala do grania i pracy

Czarna, matowa obudowa Saelica Veni G531D nie bez powodu jest masywna. To jeden z naprawdę niewielu komputerów w rozmiarze 15,6 cala, który został wyposażony w tak wydajne podzespoły. Desktopowy, odblokowany procesor Core i7 6700K, grafika GeForce GTX 1060 i połączone w RAID dyski M.2 PCIe NVMe podparte odpowiednią ilością pamięci operacyjnej tworzą mocarne środowisko do pracy i rozrywki.

Recenzje konkurencyjnych rozwiązań

Dell XPS 15 9550 i Asus N750JK - multimedialność w dwóch formatach

Dell XPS 15 9550 to doskonały przykład komputera z najwyższej półki. Nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie w nim wszystko, czego można oczekiwać po notebooku multimedialnym. Wydajny procesor i grafika, przepiękna obudowa z aluminium i włókna węglowego, niezrównany ekran - lista jego zalet jest doprawdy imponująca.

Dell XPS 13 9360 vs Latitude 7470 – pojedynek biznesowych ultrabooków

Mały laptop do pracy może przyjąć różne formy. Dell oferuje zarówno model o zjawiskowym wyglądzie, jak i maszynę o ogromnej funkcjonalności. Z pozoru podobne ultrabooki różnią się między sobą naprawdę mocno.


Leasing

Alternatywną dla kredytu formą finansowania zakupów sprzętu komputerowego jest leasing. Jest to idealne wyjście dla firm, które regularnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, cenią sobie niskie obciążenia finansowe oraz dostrzegają zalety cyklicznych płatności.

Sklep kuzniewski.pl współpracuje z następującymi firmami leasingowymi:


Logo leasing


Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:

Logo leasing Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa symulację leasingową, a także pomogą przygotować niezbędne dokumenty. Więcej informacji na temat tej formy finansowania można znaleźć tutaj.


Ubezpieczenie

Sprzęt komputerowy jest stale narażony na bycie przypadkowo uszkodzonym. Według raportów serwisowych na całym świecie najczęstszą przyczyną usterek spowodowanych w urządzeniach mobilnych jest zalanie gorącą cieczą, natomiast w urządzeniach stacjonarnych - niespodziewany wzrost napięcia prądu w sieci elektrycznej.

W kuzniewski.pl oferujemy Państwu ubezpieczenie z oferty firmy Allianz na preferencyjnych warunkach. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, a w przypadku tzw. szkody całkowitej wymienia sprzęt na nowy.

Jeżeli dokonują Państwo zakupu sprzętu przez naszą stronę, wystarczy wybrać dany wariant w konfiguratorze. Więcej na temat korzystania z konfiguratora można przeczytać tutaj. Jeżeli zaś kupują Państwo sprzęt, kontaktując się z naszym opiekunem ds. klienta biznesowego, to zaproponuje on Państwu ubezpieczenie go - wtedy wystarczy tylko powiedzieć, jaki wariant Państwa interesuje.

Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:
Ubezpieczenie sprzętu komputerowego w Allianz
Akcesoria

Pozostałe

Lenovo Security Cable Lock 57Y4303 - zamek zabezpieczający
Lenovo Security Cable Lock 57Y4303 - zamek zabezpieczający

Kabel zabezpieczający wykonany z wysokiej jakości hartowanej stali i włókna Kevlar. Zapewnia najlepszą ochronę notebooka i urządzeń peryferyjnych przed kradzieżą. Łatwy w instalacji, z opatentowanym zamkiem T-bar. Niska waga. Długość kabla: 1,6 m.

Dostępność: Dostępny
150,00 zł z VAT
121,95 zł netto


Produkty podobne

Saelic Veni G523 NU3025 - Intel Core i7 8750H / 15,6" 4K / 32 GB / 1512 (512 M.2 SSD + 1000 HDD) GB / 1 x M.2 SSD oraz 1 x HDD / nVidia GeForce GTX 1050 Ti / Windows 10/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Saelic Veni G523 NU3025 - Intel Core i7 8750H / 15,6

Saelic Veni G523 NU3025 to zaawansowany notebook dla graczy. Model z pamięcią RAM o pojemności 32 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1512 (512 M.2 SSD + 1000 HDD) GB.

6 766,00 zł z VAT
5 500,81 zł netto
Saelic Vidi G574D NODD5Y - Intel Core i7 8700 / 15,6" Full HD / 8 GB / 1000 GB / HDD / nVidia GeForce RTX 2080 / pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Saelic Vidi G574D NODD5Y - Intel Core i7 8700 / 15,6

Saelic Vidi G574D NODD5Y to zaawansowany notebook do gier. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 64 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1000 GB.

11 599,00 zł z VAT
9 430,08 zł netto
Saelic Veni G723 WV6KMN - Intel Core i7 8750H / 17,3" 4K / 32 GB / 1512 (512 M.2 SSD + 1000 HDD) GB / 1 x M.2 SSD oraz 1 x HDD / nVidia GeForce GTX 1050 Ti / pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Saelic Veni G723 WV6KMN - Intel Core i7 8750H / 17,3

Saelic Veni G723 WV6KMN to duży i wydajny laptop dla graczy. Model z pamięcią RAM o pojemności 32 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1512 (512 M.2 SSD + 1000 HDD) GB.

6 409,00 zł z VAT
5 210,57 zł netto
Saelic Vidi G564D 5AUPR6 - Intel Core i5 8500 / 15,6" Full HD / 16 GB / 1256 (256 M.2 SSD + 1000 HDD) GB / 1 x M.2 SSD oraz 1 x HDD / nVidia GeForce RTX 2070 / Windows 10/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Saelic Vidi G564D 5AUPR6 - Intel Core i5 8500 / 15,6

Saelic Vidi G564D 5AUPR6 to zaawansowany notebook do gier. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB, którą można rozbudować do 64 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1256 (256 M.2 SSD + 1000 HDD) GB.

10 374,00 zł z VAT
8 434,15 zł netto
Saelic Veni G523 FDO5V8 - Intel Core i7 8750H / 15,6" Full HD / 32 GB / 2000 (1000 M.2 SSD + 1000 HDD) GB / 1 x M.2 SSD oraz 1 x HDD / nVidia GeForce GTX 1050 Ti / pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Saelic Veni G523 FDO5V8 - Intel Core i7 8750H / 15,6

Saelic Veni G523 FDO5V8 to zaawansowany notebook dla graczy. Model z pamięcią RAM o pojemności 32 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 2000 (1000 M.2 SSD + 1000 HDD) GB.

5 955,00 zł z VAT
4 841,46 zł netto
Dell Inspiron G7 17 7700 7700-70P6 - Intel Core i7 10750H / 17,3" Full HD / 32 GB / 2000 GB / SSD / nVidia GeForce RTX 2060 / Windows 10 Pro/pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Dell Inspiron G7 17 7700 7700-70P6 - Intel Core i7 10750H / 17,3

Dell Inspiron G7 17 7700 7700-70P6 to gamingowy komputer o niezwykłej wydajności. Model z pamięcią RAM o pojemności 32 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 2000 GB.

10 534,15 zł z VAT
8 564,35 zł netto
Saelic Veni G533 UHMW8J - Intel Core i7 8750H / 15,6" 4K / 8 GB / 1128 GB / 1 x M.2 SSD oraz 1 x HDD / nVidia GeForce GTX 1060 / pakiet usług i wysyłka w cenie
Konfigurator Saelic Veni G533 UHMW8J - Intel Core i7 8750H / 15,6

Saelic Veni G533 UHMW8J to zaawansowany notebook dla graczy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 32 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 1128 GB.

6 668,00 zł z VAT
5 421,14 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Koszyk
Produktów w koszyku: 0

zobacz zawartosc koszyka
Schowek
Brak produktów w schowku
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Sklep internetowy
801 011 789
(61) 642 97 89
603 336 438
Referencje / Nasi klienci

Pakiet usług
W cenie sprzętu klient otrzymuje pakiet usług obejmujący m.in. sprawdzenie podzespołów i matrycy, instalację i konfigurację systemu, instalację programów czy pomoc techniczną. Ponadto dostępne są usługi dodatkowe.
Salon sprzedaży


kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska
Serwis


Serwis kuzniewski.pl
ul. Grunwaldzka 466
62-064 Poznań-Plewiska

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00 - 15:00

serwis@kuzniewski.pl
603 335 124
Popularne
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia, prosimy o wpisanie jego unikalnego numeru


Informacje o sklepie
Poradniki
Płatności i dostawa
Nasze atuty
Kwestie formalne
 O firmie
 Misja
 Inicjatywy społeczne
 Nasi klienci / Referencje
 Kontakt
Jak korzystać ze strony?
Jak kupować?
Jaki komputer wybrać?
Jak wybrać laptopa?
Baza poradników
Bezpieczeństwo zakupów
Czas realizacji
Sposoby płatności
Koszty dostawy
Bezpieczeństwo dostawy
FAQ (Najczęściej zadawane pytania)
Dlaczego my?
Dlaczego najlepsze marki?
Gwarancja zwrotu towaru
Promocje
Pakiet usług
Regulamin
Uprawnienia gwarancyjne

Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.

Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów,
nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl
© kuzniewski.pl
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store
X
KONFIGURATOR
przejdź do konfiguracji

Skonfiguruj przez telefon
603 336 438

Producent: 
Gwarancja: 

Cena:
Negocjuj ofertę

Ilość

 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą sklepu np. potrzebują Państwo pomocy w doborze produktu prosimy o zostawienie danych kontaktowych a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem.
Kontakt
Zapytanie ofertowe