Toshiba Satellite Pro A50-C - 15-calowy laptop biurowy
10-06-2016, 16:24
Do oferty sklepu kuzniewski.pl trafiły najnowsze notebooki Toshiba należące do podstawowej linii biznesowej tego producenta -
Toshiba Satellite Pro. Modele
Satellite Pro A50-C to uniwersalne i funkcjonalne laptopy w rozmiarze 15,6 cala, które poradzą sobie z każdym biurowym zadaniem.
Obudowa urządzenia to klasyczna biznesowa czerń, jednak jej faktura to nie zwykły mat, a charakterystyczne dla Toshiby rowki przypominające nieco pociągnięcia pędzla na płótnie. Znalazło się w niej miejsce na podstawowy zestaw portów - po dwa USB 2.0 i 3.0 oraz cyfrowe i analogowe wyjście obrazu w postaci HDMI i VGA.
W notebooku zastosowano 15,6-calową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Takie rozwiązanie to zarówno szerokie kąty widzenia i wysoka jakość obrazu, jak i dostatecznie duży obszar roboczy, umożliwiający komfortową pracę. Wewnątrz komputera znajdziemy niskonapięciowe procesory Intel Core i5 6200U, którą wspiera od 8 do 32 GB pamięci RAM.
Użytkownicy mogą zdecydować się na konfigurację ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics 520 albo z dedykowaną kartą nVidia GeForce 930M. Ta ostatnia pozwoli na podstawową obróbkę multimediów, umożliwi też relaks po godzinach np. przy grach - jednak nie na najlepszych ustawieniach.
Najbardziej podstawowa specyfikacja Toshiba Satellite Pro A50-C obejmuje klasyczny dysk talerzowy, który można wymienić na dysk SSD o pojemności od 128 GB do 1 TB. Układ szyfrowania TPM będzie strzegł bezpieczeństwa firmowych danych. Bateria wytrzymuje do 7 godzin, co pozwoli zabrać ze sobą komputer na zebranie, biznesowe spotkanie czy w służbową podróż.
Opisywanemu modelowi najbliżej do
Lenovo ThinkPad E560 - wśród wielu dostępnych konfiguracji on również może pochwalić matrycą IPS o rozdzielczości Full HD, takim samym CPU i możliwością doposażenia w dedykowaną kartę graficzną (AMD Radeon R7 M340). Reprezentując tę samą półkę cenową, posiada przy tym złącze stacji dokującej, czytnik linii papilarnych, znaną z komfortu użytkowania klawiaturę z trackpointem i dłużej wytrzymuje na baterii - ogólnie zatem notebook Lenovo przebija urządzenie od Japończyków.
Na tej półce znajdują się też
Asus Pro P2520 i
HP ProBook 450 G3, jednak nie mają one matryc IPS. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze sprzętu i dokładnie przedstawią wszystkie dostępne rozwiązania. Zapraszamy do zakupów.