sklep kuzniewski.pl portal lab-kuzniewski.pl
Powrót do strony głównejWięcej danych kontaktowych

Wybierz kategorię
Producent
Certyfikaty

Praca

Praca i inne przyjemności w kuzniewski.pl

Obecnie szukamy kandydatów na następujące stanowiska:

Centrala Poznań:

- Handlowiec
- Konsultant infolinii

Masz własny pomysł na współpracę z nami - napisz!

Handlowiec

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie zamówień i przygotowywanie ich do dalszej realizacji
  • pomoc w przygotowywaniu i realizacji planu rozwoju sprzedaży
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • monitorowanie potrzeb rynkowych, raportowanie o wynikach sprzedaży
  • ścisła współpraca z innymi działami
Wymagamy:
  • znajomości sprzętu, zagadnień informatycznych oraz narzędzi marketingowych, a także branży informatycznej
  • wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności sprzedażowych
  • umiejętności sprzedaży, prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • pracowitości i chęci rozwoju
  • umiejętności analitycznych
  • realizowania polityki firmy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • korzystny system prowizyjny oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość obcowania z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy rekrutacja@kuzniewski.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Konsultant infolinii

  • obsługa zapytań telefonicznych oraz przekazywanie ich do specjalistów ds. sprzedaży
  • obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu
Wymagamy:
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość sprzętu oraz zagadnień informatycznych
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Własny pomysł

Nie do końca odnajdujesz się na powyższych stanowiskach, ale podoba Ci się profil naszej działalności? Jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów, chętną do działania, czujesz się specjalistą w dowolnej dziedzinie informatyki? Być może znasz się na serwerach, programowaniu, sprzęcie sieciowym, druku 3D, albo jesteś wybitnym znawcą technologii mobilnych? A może masz lokal i chciałbyś w nim otworzyć punkt kuzniewski.pl? Przyjmiemy każdy niekonwencjonalny, nietuzinkowy, a także racjonalny pomysł i z chęcią spotkamy się, by o nim porozmawiać. Wyślij nam swój pomysł na współpracę na adres mailowy: pomysly@kuzniewski.pl.
Koszyk
Produktów w koszyku: 0

zobacz zawartosc koszyka
Schowek
Brak produktów w schowku
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Sklep internetowy
801 011 789
(61) 642 97 89
603 336 438
Referencje / Nasi klienci

Pakiet usług
W cenie sprzętu klient otrzymuje pakiet usług obejmujący m.in. sprawdzenie podzespołów i matrycy, instalację i konfigurację systemu, instalację programów czy pomoc techniczną. Ponadto dostępne są usługi dodatkowe.
Salon sprzedaży

kuzniewski.pl
ul. Swarzędzka 30
62-006 Gruszczyn
Serwis

Serwis kuzniewski.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00 - 15:00

serwis@kuzniewski.pl
603 335 124
Popularne
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia, prosimy o wpisanie jego unikalnego numeru

Informacje o sklepie
Poradniki
Płatności i dostawa
Nasze atuty
Kwestie formalne
 O firmie
 Misja
 Inicjatywy społeczne
 Nasi klienci / Referencje
 Kontakt
Jak korzystać ze strony?
Jak kupować?
Jaki komputer wybrać?
Jak wybrać laptopa?
Baza poradników
Bezpieczeństwo zakupów
Czas realizacji
Sposoby płatności
Koszty dostawy
Bezpieczeństwo dostawy
FAQ (Najczęściej zadawane pytania)
Dlaczego my?
Dlaczego najlepsze marki?
Gwarancja zwrotu towaru
Promocje
Regulamin
Uprawnienia gwarancyjne

Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.

Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów,
nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl