X
KONFIGURATOR
przejdź do konfiguracji

Skonfiguruj przez telefon
(61) 63 96 270

Producent: 
Gwarancja: 

Cena:


Wybrane podzespoły:

Ilość

 
HP ProBook 455 G1 H6E37EA - AMD A4-4300M / 15,6 HD / 4096 / 500 / Radeon HD 7420G / DVD / Windows 10 lub 8.1 / pakiet usług i wysyłka w cenie :: kuzniewski.pl
sklep kuzniewski.pl portal lab-kuzniewski.pl
Powrót do strony głównejWięcej danych kontaktowych

Wybierz kategorię
---------------------------
---------------------------
---------------------------
- HP
- M.2
- HP
- HP
- HP
Producent
Certyfikaty

HP ProBook 455 G1 H6E37EA - AMD A4-4300M / 15,6 HD / 4096 / 500 / Radeon HD 7420G / DVD / Windows 10 lub 8.1 / pakiet usług i wysyłka w cenie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Cena:

Produkt archiwalny
Producent:
Dostępność:
Gwarancja:
1 rok
Ilość
Zamów przez telefon: (61) 63 96 270

Pełny opis Pakiet usług Konfiguracja Zdjęcia Specyfikacja Opis Video Recenzja BizKurier Leasing Ubezpieczenie Akcesoria Kupione razem Produkty podobne Zapytanie
HPkuzniewski.pl - HP Preferred Partner Gold więcej certyfikatów »

Pakiet usług dostępnych dla każdego notebooka:

Aby mieć pewność, że trafi do Państwa w pełni sprawny sprzęt, każdy laptop jest sprawdzany pod kątem braku uszkodzeń mechanicznych oraz ewentualnych innych wad. W razie wykrycia usterki sprzęt jest wymieniany na nasz koszt. W kuzniewski.pl gwarantujemy wysyłkę notebooków bez jakichkolwiek bad pixeli. Dzięki szczegółowej kontroli jakości w naszej firmie, zakupią Państwo sprzęt w pełni sprawny i pozbawiony wad ekran. Dajemy gwarancję wysyłki komputera bez zepsutych pikseli. Serwis kuzniewski.pl oferuje możliwość rozbudowy notebooków m.in. o dodatkową pamięć, dyski, modemy i baterie. Taka rozbudowa pozwala znacznie udoskonalić sprzęt i jednocześnie nie powoduje utraty gwarancji producenta. Z myślą o osobach przyzwyczajonych do systemu Windows 7 Professional firma kuzniewski.pl przygotowała specjalne rozwiązanie - mogą Państwo wybrać prosty i intuicyjny system Windows 7 Professional, system Windows 8.1 Pro z obsługą ekranów dotykowych lub najnowszego systemu Windows 10 Pro łączącego cechy obu poprzedników. Jeżeli wykryją Państwo wadę fabryczną sprzętu w ciągu pierwszych 5 dni od zakupu, prosimy o kontakt z serwisem w celu uzgodnienia procedury wymiany sprzętu. W ofercie kuzniewski.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt najlepszych producentów. Sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu nigdy nie będą Państwo mieli problemów z gwarancją.
Kontrola jakości sprzętu 0 bad pixeli Instalacja dodatkowego sprzętu Windows 7 Pro, 8.1 Pro lub 10 Pro Wymiana wadliwego komputera Oficjalny polski kanał sprzedaży
Przy zakupie powyżej 750 zł koszty dostawy sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS pokrywa kuzniewski.pl. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub uszkodzenia. Sprzęt komputerowy stale narażony jest na ryzyko związane z przypadkowymi uszkodzeniami. W związku z tym proponujemy Państwu ubezpieczenie w towarzystwie ERGO Hestia. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z opcji przedłużenia gwarancji producenta. Producenci komputerów od kilku lat nie dodają płyt z systemem operacyjnym, tworząc jedynie specjalną partycję na dysku. W kuzniewski.pl zadbaliśmy o to, by ta oszczędność ze strony producentów nie odbiła się na komforcie użytkowania. Skoro producenci nie dołączają płyt recovery, my przygotowujemy je dla Państwa. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw usług dodatkowych obejmujących m.in. priorytetową realizację zamówień, instalację i konfigurację sprzętu w wybranej lokalizacji oraz maksymalnie dwuletnią gwarancję 0 bad pixeli. Często już po otrzymaniu komputera mogą mieć Państwo pytania związane z jego obsługą. Mogą je nam Państwo zadać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię. Staramy się jak najszybciej odpowiadać i w ten sposób pomagać naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas sprzęt był w pełni sprawny i działał jak najlepiej. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania komputera. Według nas okresem, po którym należy ponownie sprawdzić jakość kupionego sprzętu, jest jeden rok.
Darmowa dostawa Ubezpieczenie i przedłużenie gwarancji Płyty odzyskiwania systemu Usługi dodatkowe Pomoc techniczna przez Internet i infolinię Konserwacja notebooka po roku użytkowania

Szczegółowe informacje o pakiecie usług dla notebooków są dostępne tutaj.


 

Cechy produktu

dla biznesu
ponadpodstawowa
ponadpodstawowa
podstawowa
ponadpodstawowa
standardowa
nie
wydajny
AMD A4-4300M
2
2500
AMD A-Series
1024
3000
AMD A76M
podstawowa
4096
DDR3
16384
1600
2
brak
możliwość zmiany ilości pamięci - prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
podstawowy
500
5400
SATA
HDD
dysk 2,5 cala - możliwość zainstalowania pojemniejszego lub szybszego dysku (HDD, SSD lub hybrydowego) - prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
podstawowa
AMD Radeon HD 7420G
zintegrowana
brak
b.d.
standardowy
15,6
1366 x 768
HD
nie
matowa
standardowy
DVD+/-RW
tak
nie
standardowa
Li-Ion
450
6
ponadstandardowe
touchpad
standardowa + blok numeryczny
brak
nie
nie
SD, MMC, MS
ponadpodstawowe
2
tak
2,0 MPix
brak
nie
standardowe
tak
tak
nie
ponadpodstawowa
tak
tak
b/g/n
nie
nie
10/100/1000
ponadpodstawowe
4
tak
nie
nie
nie
tak
nie
nie
tak
nie
podstawowe
nie
nie
nie
nie
standardowe
Windows 10 lub 8.1
tak
standardowe
375
256
29
2,4
przeciętna
1 rok dla firm i instytucji - możliwość przedłużenia
door-to-door z opcją zakupu gwarancji on-site
jest
nie
tak
nie
nie
nie
nie
brakH6E37EA

Autorska recenzja notebooka: 

HP ProBook 455 G1 to uniwersalny notebook, wyróżniający się licznymi biznesowymi rozwiązaniami. Ma on wygodną klawiaturę, sporo złączy, a jego aluminiowa obudowa urzeka starannością wykonania.

Firma Hewlett-Packard jest jednym z największych koncernów informatycznych na świecie. W swojej ofercie ma również notebooki, w tym cenioną od wielu lat linię biznesową. Należą do niej m.in. solidne i nowoczesne modele ProBook i EliteBook.

Ekran w HP 455 G1 ma najpopularniejszy obecnie rozmiar 15,6 cala i typową rozdzielczość 1366 na 768 pikseli. Jest to udany kompromis pomiędzy komfortem użytkowania a możliwością łatwego przenoszenia notebooka.

Notebook HP ProBook 455 G1 H6E37EA

Stonowany wygląd spodoba się większości użytkowników. Zastosowanie elementów ze szczotkowanego aluminium daje poczucie wysokiej jakości. Solidne materiały zostały zmontowane z zachowaniem wysokiej precyzji.

Na zastosowanej klawiaturze pisze się bardzo przyjemnie. Jest ona zaprojektowana w nowoczesny sposób, z wyraźnym odseparowaniem poszczególnych klawiszy. Udało się zmieścić osobny blok numeryczny. Urządzeniem wskazującym jest wyjątkowo duży, wygodny touchpad.

HP ProBook 455 G1 wyposażono w sporo złączy. Są to cztery USB oraz VGA i HDMI do analogowego lub cyfrowego podłączenia monitorów. Co ważne, dwa porty USB pracują w najnowszym standardzie 3.0.

HP ProBook 455 G1 H6E37EA

Standardem jest WLAN do bezprzewodowego łączenia się z siecią i kamerka internetowa. Praktycznie wszystkie wersje umożliwiają korzystanie z technologii Bluetooth, a niektóre także z modemu 3G.

Podstawowa gwarancja dla firm wynosi rok. Dodatkowo dostępny jest szeroki wachlarz rozszerzeń gwarancji.

HP ProBook 455 G1 to notebook bardziej do pracy niż rozrywki, choć dobrze nada się również do przeglądania Internetu lub oglądania filmów. Każdego użytkownika cieszyć będzie dobre wyposażenie w złącza, wygodna klawiatura i elegancka prezencja dobrze wykonanej obudowy.


BizKurier - transport i instalacja

Transport na terenie Poznania i Wrocławia W przypadku zakupu tego produktu w naszym sklepie oferujemy Państwu bezpłatny transport. Jeżeli miejsce odbioru sprzętu znajduje się w Poznaniu, we Wrocławiu bądź okolicach tych miast, oferujemy bezpłatny, osobisty dowóz zakupionego sprzętu z możliwością jego rozpakowania i sprawdzenia we wskazanej przez Państwa lokalizacji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sprzęt zostanie dostarczony w określonej porze i że będzie możliwe jego sprawdzenie w komfortowych warunkach.

Nasz serwisant dostarczając komputer pomoże Państwu zweryfikować, czy sprzęt jest w pełni sprawny, czy nie posiada bad pixeli oraz czy wszystko zostało należycie przygotowane do użytkowania. Pomoże także wyjaśnić wszelkiego rodzaju niejasności, które mogłyby się pojawić w pierwszych minutach korzystania z zakupionego produktu.

Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowej usługi konfiguracji i instalacji sprzętu w wybranej przez Państwa lokalizacji. Nasi pracownicy pomogą w podłączeniu sprzętu, a także przy jego pierwszym uruchomieniu. Dodatkową usługę instalacji komputera można wybrać za pomocą konfiguratora lub uzgodnić z opiekunem zamówienia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat tych usług, prosimy o kontakt.


Leasing

Logo Grenke Alternatywną dla kredytu formą finansowania zakupów sprzętu komputerowego jest leasing. Jest to idealne wyjście dla firm, które regularnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, cenią sobie niskie obciążenia finansowe oraz dostrzegają zalety cyklicznych płatności.

Najważniejsze zalety leasingu:
  Logo Leasing Plus
 • Łatwy dostęp do najnowszego sprzętu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych.

 • Większe możliwości inwestycyjne, dzięki którym Państwa firma będzie bardziej konkurencyjna na rynku.

 • Każda rata leasingu jest kosztem uzyskania przychodu.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa symulację leasingową, a także pomogą przygotować niezbędne dokumenty. Więcej informacji na temat tej formy finansowania można znaleźć tutaj.


Ubezpieczenie

Ubezpieczenie sprzętu komputerowego w Ergo Hestia Kupując sprzęt najnowszej generacji, każdy chce, aby służył on jak najdłużej. kuzniewski.pl oferuje Państwu ubezpieczenie z oferty firmy Ergo Hestia na preferencyjnych warunkach. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, a w przypadku tzw. szkody całkowitej wymienia sprzęt na nowy.

Warto także wspomnieć, że jeżeli w wyniku rabunku lub kradzieży z włamaniem utracą Państwo ubezpieczony sprzęt, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w wysokości ceny jego zakupu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ubezpieczeniem sprzętu w Ergo Hestia prosimy o kontakt. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa odpowiednią ofertę. Dla wielu produktów ubezpieczenie można wybrać bezpośrednio - za pomocą konfiguratora laptopa, komputera stacjonarnego lub tabletu.Produkty podobne

Asus Pro P2420SJ-WD1198G - Pentium N3700 / 14,1 HD / 8192 / 128 SSD / GeForce 920M / DVD / Windows 10 Pro lub 8.1 Pro lub 7 Pro / srebrny / pakiet usług i wysyłka w cenie
Laptop Asus P2420 P2420SJ-WD1198G
Asus Pro P2420 to solidny notebook biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 128 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych.
2 882,08 zł z VAT
2 343,15 zł netto
Laptop Asus P2420 P2420LJ-WD5354G
Asus Pro P2420 to solidny notebook biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych.
3 862,00 zł z VAT
3 139,84 zł netto
Laptop Dell Vostro 3558 VAN15BDW1603_8P3_ubu
 • gwarancja 4 lata
  Vostro 3558 to solidny laptop biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Dysk HDD 1 TB z opcją wymiany na pojemniejszy lub na bardziej bezpieczny dysk SSD.
 • 3 284,51 zł z VAT
  2 670,33 zł netto
  Lenovo ThinkPad L540 20AVTSN6PB - Core i5 4200M / 15,6 Full HD / 8192 / 256 SSD / Intel HD 4600 / DVD / Windows 10 Pro lub 8.1 Pro lub 7 Pro / pakiet usług i wysyłka w cenie
  Laptop Lenovo ThinkPad L540 20AVTSN6PB
 • rozdzielczość Full HD
  ThinkPad L540 to klasyczny notebook biznesowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych. Istnieje możliwość zamontowania modemu 3G.
 • 4 579,00 zł z VAT
  3 722,76 zł netto
  Laptop HP ProBook 450 G3 P4X38EA
  HP ProBook 450 G3 to uniwersalny notebook do zastosowań biurowych. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Dysk HDD 500 GB z opcją wymiany na pojemniejszy lub na bardziej bezpieczny dysk SSD.
  3 218,88 zł z VAT
  2 616,98 zł netto
  HP ProBook 455 G2 G6B95EA - AMD A8-7100 / 15,6 HD / 8192 / 750 / Radeon R6 M255DX / DVD / Windows 10 Pro lub 8.1 Pro lub 7 Pro / pakiet usług i wysyłka w cenie
  Laptop HP ProBook 455 G2 G6B95EA
  HP ProBook 455 G2 to uniwersalny notebook do zastosowań biurowych. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Dysk HDD 750 GB z opcją wymiany na pojemniejszy lub na bardziej bezpieczny dysk SSD.
  2 672,98 zł z VAT
  2 173,15 zł netto
  Laptop Dell Vostro 3558 VAN15BDW1603_8P9_ubu
 • gwarancja 4 lata
  Vostro 3558 to solidny laptop biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych.
 • 4 154,51 zł z VAT
  3 377,65 zł netto
  Dodaj Komentarz
  Ocena: 1 10
  Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
   

  Cechy produktu

  dla biznesu
  ponadpodstawowa
  ponadpodstawowa
  podstawowa
  ponadpodstawowa
  standardowa
  nie
  wydajny
  AMD A4-4300M
  2
  2500
  AMD A-Series
  1024
  3000
  AMD A76M
  podstawowa
  4096
  DDR3
  16384
  1600
  2
  brak
  możliwość zmiany ilości pamięci - prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
  podstawowy
  500
  5400
  SATA
  HDD
  dysk 2,5 cala - możliwość zainstalowania pojemniejszego lub szybszego dysku (HDD, SSD lub hybrydowego) - prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów
  podstawowa
  AMD Radeon HD 7420G
  zintegrowana
  brak
  b.d.
  standardowy
  15,6
  1366 x 768
  HD
  nie
  matowa
  standardowy
  DVD+/-RW
  tak
  nie
  standardowa
  Li-Ion
  450
  6
  ponadstandardowe
  touchpad
  standardowa + blok numeryczny
  brak
  nie
  nie
  SD, MMC, MS
  ponadpodstawowe
  2
  tak
  2,0 MPix
  brak
  nie
  standardowe
  tak
  tak
  nie
  ponadpodstawowa
  tak
  tak
  b/g/n
  nie
  nie
  10/100/1000
  ponadpodstawowe
  4
  tak
  nie
  nie
  nie
  tak
  nie
  nie
  tak
  nie
  podstawowe
  nie
  nie
  nie
  nie
  standardowe
  Windows 10 lub 8.1
  tak
  standardowe
  375
  256
  29
  2,4
  przeciętna
  1 rok dla firm i instytucji - możliwość przedłużenia
  door-to-door z opcją zakupu gwarancji on-site
  jest
  nie
  tak
  nie
  nie
  nie
  nie
  brak
  HPkuzniewski.pl - HP Preferred Partner Gold więcej certyfikatów »

  H6E37EA

  Autorska recenzja notebooka: 

  HP ProBook 455 G1 to uniwersalny notebook, wyróżniający się licznymi biznesowymi rozwiązaniami. Ma on wygodną klawiaturę, sporo złączy, a jego aluminiowa obudowa urzeka starannością wykonania.

  Firma Hewlett-Packard jest jednym z największych koncernów informatycznych na świecie. W swojej ofercie ma również notebooki, w tym cenioną od wielu lat linię biznesową. Należą do niej m.in. solidne i nowoczesne modele ProBook i EliteBook.

  Ekran w HP 455 G1 ma najpopularniejszy obecnie rozmiar 15,6 cala i typową rozdzielczość 1366 na 768 pikseli. Jest to udany kompromis pomiędzy komfortem użytkowania a możliwością łatwego przenoszenia notebooka.

  Notebook HP ProBook 455 G1 H6E37EA

  Stonowany wygląd spodoba się większości użytkowników. Zastosowanie elementów ze szczotkowanego aluminium daje poczucie wysokiej jakości. Solidne materiały zostały zmontowane z zachowaniem wysokiej precyzji.

  Na zastosowanej klawiaturze pisze się bardzo przyjemnie. Jest ona zaprojektowana w nowoczesny sposób, z wyraźnym odseparowaniem poszczególnych klawiszy. Udało się zmieścić osobny blok numeryczny. Urządzeniem wskazującym jest wyjątkowo duży, wygodny touchpad.

  HP ProBook 455 G1 wyposażono w sporo złączy. Są to cztery USB oraz VGA i HDMI do analogowego lub cyfrowego podłączenia monitorów. Co ważne, dwa porty USB pracują w najnowszym standardzie 3.0.

  HP ProBook 455 G1 H6E37EA

  Standardem jest WLAN do bezprzewodowego łączenia się z siecią i kamerka internetowa. Praktycznie wszystkie wersje umożliwiają korzystanie z technologii Bluetooth, a niektóre także z modemu 3G.

  Podstawowa gwarancja dla firm wynosi rok. Dodatkowo dostępny jest szeroki wachlarz rozszerzeń gwarancji.

  HP ProBook 455 G1 to notebook bardziej do pracy niż rozrywki, choć dobrze nada się również do przeglądania Internetu lub oglądania filmów. Każdego użytkownika cieszyć będzie dobre wyposażenie w złącza, wygodna klawiatura i elegancka prezencja dobrze wykonanej obudowy.


  BizKurier - transport i instalacja

  Transport na terenie Poznania i Wrocławia W przypadku zakupu tego produktu w naszym sklepie oferujemy Państwu bezpłatny transport. Jeżeli miejsce odbioru sprzętu znajduje się w Poznaniu, we Wrocławiu bądź okolicach tych miast, oferujemy bezpłatny, osobisty dowóz zakupionego sprzętu z możliwością jego rozpakowania i sprawdzenia we wskazanej przez Państwa lokalizacji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że sprzęt zostanie dostarczony w określonej porze i że będzie możliwe jego sprawdzenie w komfortowych warunkach.

  Nasz serwisant dostarczając komputer pomoże Państwu zweryfikować, czy sprzęt jest w pełni sprawny, czy nie posiada bad pixeli oraz czy wszystko zostało należycie przygotowane do użytkowania. Pomoże także wyjaśnić wszelkiego rodzaju niejasności, które mogłyby się pojawić w pierwszych minutach korzystania z zakupionego produktu.

  Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowej usługi konfiguracji i instalacji sprzętu w wybranej przez Państwa lokalizacji. Nasi pracownicy pomogą w podłączeniu sprzętu, a także przy jego pierwszym uruchomieniu. Dodatkową usługę instalacji komputera można wybrać za pomocą konfiguratora lub uzgodnić z opiekunem zamówienia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat tych usług, prosimy o kontakt.


  Leasing

  Logo Grenke Alternatywną dla kredytu formą finansowania zakupów sprzętu komputerowego jest leasing. Jest to idealne wyjście dla firm, które regularnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, cenią sobie niskie obciążenia finansowe oraz dostrzegają zalety cyklicznych płatności.

  Najważniejsze zalety leasingu:
   Logo Leasing Plus
  • Łatwy dostęp do najnowszego sprzętu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych.

  • Większe możliwości inwestycyjne, dzięki którym Państwa firma będzie bardziej konkurencyjna na rynku.

  • Każda rata leasingu jest kosztem uzyskania przychodu.
  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa symulację leasingową, a także pomogą przygotować niezbędne dokumenty. Więcej informacji na temat tej formy finansowania można znaleźć tutaj.


  Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie sprzętu komputerowego w Ergo Hestia Kupując sprzęt najnowszej generacji, każdy chce, aby służył on jak najdłużej. kuzniewski.pl oferuje Państwu ubezpieczenie z oferty firmy Ergo Hestia na preferencyjnych warunkach. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, a w przypadku tzw. szkody całkowitej wymienia sprzęt na nowy.

  Warto także wspomnieć, że jeżeli w wyniku rabunku lub kradzieży z włamaniem utracą Państwo ubezpieczony sprzęt, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w wysokości ceny jego zakupu.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani ubezpieczeniem sprzętu w Ergo Hestia prosimy o kontakt. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa odpowiednią ofertę. Dla wielu produktów ubezpieczenie można wybrać bezpośrednio - za pomocą konfiguratora laptopa, komputera stacjonarnego lub tabletu.  Produkty podobne

  Asus Pro P2420SJ-WD1198G - Pentium N3700 / 14,1 HD / 8192 / 128 SSD / GeForce 920M / DVD / Windows 10 Pro lub 8.1 Pro lub 7 Pro / srebrny / pakiet usług i wysyłka w cenie
  Laptop Asus P2420 P2420SJ-WD1198G
  Asus Pro P2420 to solidny notebook biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 128 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych.
  2 882,08 zł z VAT
  2 343,15 zł netto
  Laptop Asus P2420 P2420LJ-WD5354G
  Asus Pro P2420 to solidny notebook biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych.
  3 862,00 zł z VAT
  3 139,84 zł netto
  Laptop Dell Vostro 3558 VAN15BDW1603_8P3_ubu
 • gwarancja 4 lata
  Vostro 3558 to solidny laptop biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Dysk HDD 1 TB z opcją wymiany na pojemniejszy lub na bardziej bezpieczny dysk SSD.
 • 3 284,51 zł z VAT
  2 670,33 zł netto
  Lenovo ThinkPad L540 20AVTSN6PB - Core i5 4200M / 15,6 Full HD / 8192 / 256 SSD / Intel HD 4600 / DVD / Windows 10 Pro lub 8.1 Pro lub 7 Pro / pakiet usług i wysyłka w cenie
  Laptop Lenovo ThinkPad L540 20AVTSN6PB
 • rozdzielczość Full HD
  ThinkPad L540 to klasyczny notebook biznesowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych. Istnieje możliwość zamontowania modemu 3G.
 • 4 579,00 zł z VAT
  3 722,76 zł netto
  Laptop HP ProBook 450 G3 P4X38EA
  HP ProBook 450 G3 to uniwersalny notebook do zastosowań biurowych. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Dysk HDD 500 GB z opcją wymiany na pojemniejszy lub na bardziej bezpieczny dysk SSD.
  3 218,88 zł z VAT
  2 616,98 zł netto
  HP ProBook 455 G2 G6B95EA - AMD A8-7100 / 15,6 HD / 8192 / 750 / Radeon R6 M255DX / DVD / Windows 10 Pro lub 8.1 Pro lub 7 Pro / pakiet usług i wysyłka w cenie
  Laptop HP ProBook 455 G2 G6B95EA
  HP ProBook 455 G2 to uniwersalny notebook do zastosowań biurowych. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 16 GB. Dysk HDD 750 GB z opcją wymiany na pojemniejszy lub na bardziej bezpieczny dysk SSD.
  2 672,98 zł z VAT
  2 173,15 zł netto
  Laptop Dell Vostro 3558 VAN15BDW1603_8P9_ubu
 • gwarancja 4 lata
  Vostro 3558 to solidny laptop biurowy. Model z pamięcią RAM o pojemności 16 GB. Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB dla osób ceniących ciszę i szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych.
 • 4 154,51 zł z VAT
  3 377,65 zł netto

  Pakiet usług dostępnych dla każdego notebooka:

  Aby mieć pewność, że trafi do Państwa w pełni sprawny sprzęt, każdy laptop jest sprawdzany pod kątem braku uszkodzeń mechanicznych oraz ewentualnych innych wad. W razie wykrycia usterki sprzęt jest wymieniany na nasz koszt. W kuzniewski.pl gwarantujemy wysyłkę notebooków bez jakichkolwiek bad pixeli. Dzięki szczegółowej kontroli jakości w naszej firmie, zakupią Państwo sprzęt w pełni sprawny i pozbawiony wad ekran. Dajemy gwarancję wysyłki komputera bez zepsutych pikseli. Serwis kuzniewski.pl oferuje możliwość rozbudowy notebooków m.in. o dodatkową pamięć, dyski, modemy i baterie. Taka rozbudowa pozwala znacznie udoskonalić sprzęt i jednocześnie nie powoduje utraty gwarancji producenta. Z myślą o osobach przyzwyczajonych do systemu Windows 7 Professional firma kuzniewski.pl przygotowała specjalne rozwiązanie - mogą Państwo wybrać prosty i intuicyjny system Windows 7 Professional, system Windows 8.1 Pro z obsługą ekranów dotykowych lub najnowszego systemu Windows 10 Pro łączącego cechy obu poprzedników. Jeżeli wykryją Państwo wadę fabryczną sprzętu w ciągu pierwszych 5 dni od zakupu, prosimy o kontakt z serwisem w celu uzgodnienia procedury wymiany sprzętu. W ofercie kuzniewski.pl znajdą Państwo wyłącznie sprzęt najlepszych producentów. Sprzedajemy produkty kupione bezpośrednio od producentów lub od autoryzowanych dystrybutorów. Dzięki temu nigdy nie będą Państwo mieli problemów z gwarancją.
  Kontrola jakości sprzętu 0 bad pixeli Instalacja dodatkowego sprzętu Windows 7 Pro, 8.1 Pro lub 10 Pro Wymiana wadliwego komputera Oficjalny polski kanał sprzedaży
  Przy zakupie powyżej 750 zł koszty dostawy sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS pokrywa kuzniewski.pl. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub uszkodzenia. Sprzęt komputerowy stale narażony jest na ryzyko związane z przypadkowymi uszkodzeniami. W związku z tym proponujemy Państwu ubezpieczenie w towarzystwie ERGO Hestia. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z opcji przedłużenia gwarancji producenta. Producenci komputerów od kilku lat nie dodają płyt z systemem operacyjnym, tworząc jedynie specjalną partycję na dysku. W kuzniewski.pl zadbaliśmy o to, by ta oszczędność ze strony producentów nie odbiła się na komforcie użytkowania. Skoro producenci nie dołączają płyt recovery, my przygotowujemy je dla Państwa. Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw usług dodatkowych obejmujących m.in. priorytetową realizację zamówień, instalację i konfigurację sprzętu w wybranej lokalizacji oraz maksymalnie dwuletnią gwarancję 0 bad pixeli. Często już po otrzymaniu komputera mogą mieć Państwo pytania związane z jego obsługą. Mogą je nam Państwo zadać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię. Staramy się jak najszybciej odpowiadać i w ten sposób pomagać naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas sprzęt był w pełni sprawny i działał jak najlepiej. Jest wiele czynników, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania komputera. Według nas okresem, po którym należy ponownie sprawdzić jakość kupionego sprzętu, jest jeden rok.
  Darmowa dostawa Ubezpieczenie i przedłużenie gwarancji Płyty odzyskiwania systemu Usługi dodatkowe Pomoc techniczna przez Internet i infolinię Konserwacja notebooka po roku użytkowania

  Szczegółowe informacje o pakiecie usług dla notebooków są dostępne tutaj.


  Koszyk
  Produktów w koszyku: 0

  zobacz zawartosc koszyka
  Schowek
  Brak produktów w schowku
  Porównywarka
  Wybierz produkty do porównania
  Salony sprzedaży


  kuzniewski.pl
  ul. Grunwaldzka 62
  60-311 Poznań  "Save the World"
  ul. Łaciarska 4
  50-104 Wrocław
  Referencje
  Opinie naszych klientów
  Pakiet usług
  Pakiet usług (w cenie)
  wg życzenia klienta m.in. sprawdzenie sprzętu w tym bad pixeli+ instalacja i konfiguracja wybranego systemu + podział na partycje + instalacja programów + płyty recovery + pomoc techniczna + inne
  Sklep internetowy
  801 011 789 (infolinia)
  (61) 63 96 270 (infolinia)
  (61) 84 73 929 (Poznań)
  (71) 33 75 899 (Wrocław)
  (61) 63 93 963 (fax)
  604 076 008 (T-Mobile)
  503 791 160 (Orange)
  790 661 868 (Play)
  603 727 722 (Plus)
  Pokój prezentacyjny


  Wyjątkowe miejsce na zapoznanie się ze sprzętem.

  kuzniewski.pl
  ul. Grunwaldzka 62
  60-311 Poznań
  Serwis


  Serwis kuzniewski.pl
  ul. Grunwaldzka 62
  60-311 Poznań

  serwis@kuzniewski.pl
  (61) 63 96 272
  (61) 63 93 963 (fax)
  721 718 062
  Popularne
  Podgląd zamówienia

  Aby sprawdzić status zamówienia, prosimy o wpisanie jego unikalnego numeru


  Akceptujemy płatności
  Informacje o sklepie
  Poradniki
  Płatności i dostawa
  Nasze atuty
  Kwestie formalne
   O firmie
   Misja
   Nasi klienci
   Kontakt
  Jak korzystać ze strony?
  Jak kupować?
  Dlaczego notebook?
  Jak wybrać laptopa?
  Baza poradników
  Bezpieczeństwo zakupów
  Czas realizacji
  Sposoby płatności
  Koszty dostawy
  Bezpieczeństwo dostawy
  FAQ (Najczęściej zadawane pytania)
  Dlaczego my?
  Dlaczego najlepsze marki?
  Gwarancja zwrotu towaru
  Promocje
  Pakiet usług
  Regulamin
  Uprawnienia gwarancyjne

  Sklep internetowy kuzniewski.pl oferuje wysokiej klasy laptopy, tablety, stacje robocze, komputery stacjonarne oraz komputery All-in-One dla firm i instytucji. Do każdego zamówienia proponujemy darmowy pakiet usług. Tworzymy indywidualne konfiguracje. Sprzedajemy sprzęt renomowanych producentów z oficjalnej dystrybucji.

  Zaprezentowana treść na wszystkich stronach sklepu, a w szczególności opisy, specyfikacje i ceny produktów,
  nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Prosimy o zgłaszanie znalezionych błędów na adres sklep@kuzniewski.pl

  © kuzniewski.pl
  Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
  Oprogramowanie KQS.store